Jump to content

kislawa

Użytkownik
 • Content Count

  26
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

kislawa last won the day on March 28 2019

kislawa had the most liked content!

Community Reputation

4

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Czyli leciałaś do pracy i twierdzisz że nie leciałaś do pracy?
 2. Wiza turystyczna nie służy do mieszkania w usa. Przykład z życia, w październiku lądując na JFK, urzędnik zapytał czy ktoś może tłumaczyć z polskiego na angielski, wiec zgłosiłem się na ochotnika. Sprawa wygladała tak że Pani 6 miesięcy siedzi w Polsce na emeryturze, a 6 w usa, mieszkając u swojego syna. Urzędnik powiedziała wprost, że owszem, wpuści ją bo wierzy że nie pracuje (i ze syn ją po prostu utrzymuje), natomiast wyraźnie podkreśliła że wiza turystyczna nie służy do mieszkania w usa i prędzej czy później zostanie nie wpuszczona.
 3. Nie, po prostu próbowałem kilka razy. Za każdym razem wywalało się gdzie indziej, wiec moim zdaniem to ich strona technicznie leży
 4. Musisz aplikowac o nową wize, na spotkaniu w amasadzie dowiesz się czy dostaniesz kolejną i będziesz mógł polecieć.
 5. Mi też wywalało błąd, ale po 3 czy 4 próbie poszło.
 6. „Para co zna pare znajomych, co wygrała” czy urząd
 7. Złota rada jeśli chodzi o jakiekolwiek wizy w USA. Nie kłam. A druga rada, nie słuchaj takich ludzi. Albo wyslij ds a po ślubie wyślij informacje o ślubie i prośbę o dodanie męża albo się wstrzymaj, ten miesiąc nic nie zmieni.
 8. Abstrahując że prawnie jest to oszustwo, to właśnie tak wygląda polactwo...
 9. Działała przed chwilą przez minute i poszedł ddos
 10. Raczej obstawiam ddos spowodowany ilością zapytań. Jak ktoś jest wylosowany to i tak znajduje się w bazie danych a strona jest tylko frontendem do dostępu.
 11. Ciekawe jest to ze strona nie działa z ich powodu a nie z winy obciążenia, może migrują na bardziej wydajny serwer. https://www.isitdownrightnow.com/dvlottery.state.gov.html Wyłączyli stronę 6,5h temu.
 12. Ban na wyjazd Cie nie dotyczy - musiałabyś przesiedzieć pobyt o conajmniej 180 dni wtedy ban na 3 lata, a jak więcej niż rok to ban na 10 lat. Natomiast jestem prawie pewien że przesiedzenie wizy skutkuje jej unieważnieniem i nie zostaniesz na niej wpuszczona na teren usa. Nie wiem na ile to aktualne ale wklejam to co znalazłem na forum: OSTRZEŻENIE DLA OSÓB, KTÓRE KIEDYKOLWIEK PRZEDŁUŻYŁY POBYT W STANACH ZJEDNOCZONYCH Pasażerowie, którzy kiedykolwiek przekroczyli czas pobytu w USA określony przez urzędnika imigracyjnego na formularzu I-94 nie zostaną wpuszczeni na terytorium Stanów Zjednoczonych. Aby uniknąć zawrócenia do Polski oraz ewentualnego pobytu w punkcie zatrzymań w przypadku braku połączenia lotniczego w najbliższym czasie, pasażerowie muszą pamiętać, że: Wiza nie gwarantuje otrzymania zezwolenia na wjazd do USA. Decyzję o wydaniu pozwolenia na przekroczenie granicy USA podejmuje inspektor imigracyjny w punkcie granicznym. * Pozostanie na terenie USA nawet 1 dzień dłużej ponad czas pobytu określony przez urzędnika imigracyjnego na formularzu I-94 powoduje unieważnienie wizy w paszporcie mimo, że termin ważności podany na wizie nie upłynął. Pasażer nie będzie wpuszczony do USA na podstawie takiej wizy. * Nawet jeśli poprzednio udało się Państwu wjechać do Stanów Zjednoczonych, mimo wcześniejszego przekroczenia dozwolonego czasu pobytu w USA, nie oznacza to, że będą Państwo wpuszczeni ponownie. W miarę jak doskonalimy bazy danych stosowane podczas kontroli wjazdowej, wzrasta prawdopodobieństwo wykrycia przez oficera imigracyjnego wcześniejszego naruszenia przepisów.
 13. Istnieje duże prawdopodobieństwo że nie zostaniesz wpuszczona do usa. PS. Czy przypadkiem przesiedzenie terminu na i-94 skutkuje automatycznym unieważnieniem posiadanej wizy turystycznej?
×
×
 • Create New...