Jump to content

kislawa

Użytkownik
 • Posts

  26
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

kislawa last won the day on March 28 2019

kislawa had the most liked content!

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

kislawa's Achievements

4

Reputation

 1. Czyli leciałaś do pracy i twierdzisz że nie leciałaś do pracy?
 2. Wiza turystyczna nie służy do mieszkania w usa. Przykład z życia, w październiku lądując na JFK, urzędnik zapytał czy ktoś może tłumaczyć z polskiego na angielski, wiec zgłosiłem się na ochotnika. Sprawa wygladała tak że Pani 6 miesięcy siedzi w Polsce na emeryturze, a 6 w usa, mieszkając u swojego syna. Urzędnik powiedziała wprost, że owszem, wpuści ją bo wierzy że nie pracuje (i ze syn ją po prostu utrzymuje), natomiast wyraźnie podkreśliła że wiza turystyczna nie służy do mieszkania w usa i prędzej czy później zostanie nie wpuszczona.
 3. Nie, po prostu próbowałem kilka razy. Za każdym razem wywalało się gdzie indziej, wiec moim zdaniem to ich strona technicznie leży
 4. Musisz aplikowac o nową wize, na spotkaniu w amasadzie dowiesz się czy dostaniesz kolejną i będziesz mógł polecieć.
 5. Mi też wywalało błąd, ale po 3 czy 4 próbie poszło.
 6. „Para co zna pare znajomych, co wygrała” czy urząd
 7. Złota rada jeśli chodzi o jakiekolwiek wizy w USA. Nie kłam. A druga rada, nie słuchaj takich ludzi. Albo wyslij ds a po ślubie wyślij informacje o ślubie i prośbę o dodanie męża albo się wstrzymaj, ten miesiąc nic nie zmieni.
 8. Abstrahując że prawnie jest to oszustwo, to właśnie tak wygląda polactwo...
 9. Działała przed chwilą przez minute i poszedł ddos
 10. Raczej obstawiam ddos spowodowany ilością zapytań. Jak ktoś jest wylosowany to i tak znajduje się w bazie danych a strona jest tylko frontendem do dostępu.
 11. Ciekawe jest to ze strona nie działa z ich powodu a nie z winy obciążenia, może migrują na bardziej wydajny serwer. https://www.isitdownrightnow.com/dvlottery.state.gov.html Wyłączyli stronę 6,5h temu.
 12. Moja żona była wczoraj i sukces. Spotkanie Warszawa 10:40, była o 10:30 przed ambasadą i spędziła w kolejce do wejścia ponad 30 minut. Po wejściu całość zajęła jej 15 minut, pierwsze okienko sprawdzenie dokumentów i kilka pytań - czy pani mąż również stara się o wizę. Drugie okienko odciski i ostatnie konsul. Pani bardzo miła, pytania czemu do usa, na jak długo, czy ma dzieci, gdzie pracuje i czy była gdzies po za europą. Rozmowa trwała może dwie minuty. Wiza przyznana, proszę czekać na informacje o odbiorze paszportu. Wyjaśnienie paragrafu 221(g) tu jest ładnie opisane: https://visarefusal.com/221g/
×
×
 • Create New...