Jump to content

kislawa

Użytkownik
 • Content Count

  21
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

kislawa last won the day on March 28

kislawa had the most liked content!

Community Reputation

2

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. „Para co zna pare znajomych, co wygrała” czy urząd
 2. Złota rada jeśli chodzi o jakiekolwiek wizy w USA. Nie kłam. A druga rada, nie słuchaj takich ludzi. Albo wyslij ds a po ślubie wyślij informacje o ślubie i prośbę o dodanie męża albo się wstrzymaj, ten miesiąc nic nie zmieni.
 3. Abstrahując że prawnie jest to oszustwo, to właśnie tak wygląda polactwo...
 4. Działała przed chwilą przez minute i poszedł ddos
 5. Raczej obstawiam ddos spowodowany ilością zapytań. Jak ktoś jest wylosowany to i tak znajduje się w bazie danych a strona jest tylko frontendem do dostępu.
 6. Ciekawe jest to ze strona nie działa z ich powodu a nie z winy obciążenia, może migrują na bardziej wydajny serwer. https://www.isitdownrightnow.com/dvlottery.state.gov.html Wyłączyli stronę 6,5h temu.
 7. Ban na wyjazd Cie nie dotyczy - musiałabyś przesiedzieć pobyt o conajmniej 180 dni wtedy ban na 3 lata, a jak więcej niż rok to ban na 10 lat. Natomiast jestem prawie pewien że przesiedzenie wizy skutkuje jej unieważnieniem i nie zostaniesz na niej wpuszczona na teren usa. Nie wiem na ile to aktualne ale wklejam to co znalazłem na forum: OSTRZEŻENIE DLA OSÓB, KTÓRE KIEDYKOLWIEK PRZEDŁUŻYŁY POBYT W STANACH ZJEDNOCZONYCH Pasażerowie, którzy kiedykolwiek przekroczyli czas pobytu w USA określony przez urzędnika imigracyjnego na formularzu I-94 nie zostaną wpuszczeni na terytorium Stanów Zjednoczonych. Aby uniknąć zawrócenia do Polski oraz ewentualnego pobytu w punkcie zatrzymań w przypadku braku połączenia lotniczego w najbliższym czasie, pasażerowie muszą pamiętać, że: Wiza nie gwarantuje otrzymania zezwolenia na wjazd do USA. Decyzję o wydaniu pozwolenia na przekroczenie granicy USA podejmuje inspektor imigracyjny w punkcie granicznym. * Pozostanie na terenie USA nawet 1 dzień dłużej ponad czas pobytu określony przez urzędnika imigracyjnego na formularzu I-94 powoduje unieważnienie wizy w paszporcie mimo, że termin ważności podany na wizie nie upłynął. Pasażer nie będzie wpuszczony do USA na podstawie takiej wizy. * Nawet jeśli poprzednio udało się Państwu wjechać do Stanów Zjednoczonych, mimo wcześniejszego przekroczenia dozwolonego czasu pobytu w USA, nie oznacza to, że będą Państwo wpuszczeni ponownie. W miarę jak doskonalimy bazy danych stosowane podczas kontroli wjazdowej, wzrasta prawdopodobieństwo wykrycia przez oficera imigracyjnego wcześniejszego naruszenia przepisów.
 8. Istnieje duże prawdopodobieństwo że nie zostaniesz wpuszczona do usa. PS. Czy przypadkiem przesiedzenie terminu na i-94 skutkuje automatycznym unieważnieniem posiadanej wizy turystycznej?
 9. Moja żona była wczoraj i sukces. Spotkanie Warszawa 10:40, była o 10:30 przed ambasadą i spędziła w kolejce do wejścia ponad 30 minut. Po wejściu całość zajęła jej 15 minut, pierwsze okienko sprawdzenie dokumentów i kilka pytań - czy pani mąż również stara się o wizę. Drugie okienko odciski i ostatnie konsul. Pani bardzo miła, pytania czemu do usa, na jak długo, czy ma dzieci, gdzie pracuje i czy była gdzies po za europą. Rozmowa trwała może dwie minuty. Wiza przyznana, proszę czekać na informacje o odbiorze paszportu. Wyjaśnienie paragrafu 221(g) tu jest ładnie opisane: https://visarefusal.com/221g/
 10. Dziękuje za odpowiedź :). Mam jeszcze jedno pytanie, wiem że loteria wizowa nie ma wpływu na wizę turystyczną, ale co w przypadku pytania, czy ubiegała się pan/pani o wizę imigracyjną? Odpowiedzieć, tak brałam udział w loteri, czy nie bo to w końcu loteria, a nie ubieganie się o wizę imigracyjną.
 11. Dzień dobry, Mam takie pytanie, lecimy z moją żoną w podróż poślubną, ja mam promese i byłem kilka razy turystycznie w usa, a ona nie. Wiec wiadomo, ulubione spotkanie w ambasadzie ;). Natomiast o ile jestem spokojny, bo żona prowadzi od dwóch lat działalność gospodarczą, sama na siebie zarabia, mamy mieszkanie, psy, a ja dobrą prace od kilku lat (więc zasadniczo, wszystko powinno pójść gładko). To jednak jedna rzecz mnie martwi, otóż zaznaczyła ona w aplikacji rodzaj visy b1/b2 - bo po pierwsze zobaczyła że ja mam tak zaznaczone w swojej promesie, a po drugie opis był b1/b2 temporary bussines, tourism, b1 temporary bussines i b2 tourism and medical treatment (a stwierdziła, że leczenie to nie, wiec że opis b1/b2 najlepiej pasuje). Wiem że to trochę wróżenie z fusów, ale powiedzcie mi proszę czy w związku z tym, że jest to wyjazd czysto turystyczny, może to mieć wpływ na decyzje konsula (czy ewneutlanie warto się kontaktować z ambasadą).
×
×
 • Create New...