Jump to content

kislawa

Użytkownik
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

kislawa last won the day on March 28

kislawa had the most liked content!

Community Reputation

1

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Moja żona była wczoraj i sukces. Spotkanie Warszawa 10:40, była o 10:30 przed ambasadą i spędziła w kolejce do wejścia ponad 30 minut. Po wejściu całość zajęła jej 15 minut, pierwsze okienko sprawdzenie dokumentów i kilka pytań - czy pani mąż również stara się o wizę. Drugie okienko odciski i ostatnie konsul. Pani bardzo miła, pytania czemu do usa, na jak długo, czy ma dzieci, gdzie pracuje i czy była gdzies po za europą. Rozmowa trwała może dwie minuty. Wiza przyznana, proszę czekać na informacje o odbiorze paszportu. Wyjaśnienie paragrafu 221(g) tu jest ładnie opisane: https://visarefusal.com/221g/
 2. Dziękuje za odpowiedź :). Mam jeszcze jedno pytanie, wiem że loteria wizowa nie ma wpływu na wizę turystyczną, ale co w przypadku pytania, czy ubiegała się pan/pani o wizę imigracyjną? Odpowiedzieć, tak brałam udział w loteri, czy nie bo to w końcu loteria, a nie ubieganie się o wizę imigracyjną.
 3. Dzień dobry, Mam takie pytanie, lecimy z moją żoną w podróż poślubną, ja mam promese i byłem kilka razy turystycznie w usa, a ona nie. Wiec wiadomo, ulubione spotkanie w ambasadzie ;). Natomiast o ile jestem spokojny, bo żona prowadzi od dwóch lat działalność gospodarczą, sama na siebie zarabia, mamy mieszkanie, psy, a ja dobrą prace od kilku lat (więc zasadniczo, wszystko powinno pójść gładko). To jednak jedna rzecz mnie martwi, otóż zaznaczyła ona w aplikacji rodzaj visy b1/b2 - bo po pierwsze zobaczyła że ja mam tak zaznaczone w swojej promesie, a po drugie opis był b1/b2 temporary bussines, tourism, b1 temporary bussines i b2 tourism and medical treatment (a stwierdziła, że leczenie to nie, wiec że opis b1/b2 najlepiej pasuje). Wiem że to trochę wróżenie z fusów, ale powiedzcie mi proszę czy w związku z tym, że jest to wyjazd czysto turystyczny, może to mieć wpływ na decyzje konsula (czy ewneutlanie warto się kontaktować z ambasadą).
 4. Spróbuj wyżyć sam w Warszawie za 25k rocznie.... powodzenia
 5. Ja mam w wizie turystycznej "selfika" którego zrobiłem na szybko do wniosku (fakt jasna ściana i brak cieni). Nawet miałem ze sobą na spotkaniu, zdjęcia zrobione u fotografa, ale pani co sprawdzała powiedziała że to we wniosku jest ok ;). Ich narzędzie i tak masakruje jakość zdjęć, więc specjalnie bym się nie martwił tym zapisem (o ile zdjęcie spełnia warunki).
×
×
 • Create New...