Jump to content

aniazzielonego

Użytkownik
 • Content Count

  15
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1

Recent Profile Visitors

3,164 profile views
 1. Staranie się o zielona kartę będąc nielegalnie w USA Przez patka12345, 28 Grudzień 2019 na Emigracja (Forum ogólne) Patka - a jak sie udalo mamie uzyskac zielona karte?
 2. KarolinkoSliczna - a co to za znaki???? - "polskimi znakami dyaktytycznymi"
 3. Na potrzeby wyjazdu do Kanady kartoteke nieletnich zaznaczaja osoby do pewnego wieku - nie pamietam - do 25, czy 30 lat. Powyzej - juz nie. Jak jest w USA - nie wiem.
 4. Niekoniecznie trzeba wypelniac eTA - As of March 15, 2016, visa-exempt foreign nationals who fly to or transit through Canada are expected to have an Electronic Travel Authorization (eTA). Exceptions include U.S. citizens and travellers with a valid Canadian visa. However, from March 15, 2016 until fall 2016, travellers who do not have an eTA can board their flight, as long as they have appropriate travel documents, such as a valid passport.
 5. W Kanadzie też tak telefonują, wmawiając, że sąd, że przepadek auta, nawet - że za dwa dni trafisz do aresztu. I są starsi ludzie, których tak nastraszono, że przelali z karty kredytowej pieniadze na podane konto.... Były też artykuły w prasie - że w sprawie TAXu nikt nigdy nie dzwoni - przysyłają pocztą list.
 6. http://cennik.poczta-polska.pl/usluga,zagraniczny_paczka_pocztowa.html
 7. Podgrzej suszarką do włosów - powinna się odkleić dobrze. Klej - jeśli zostanie - spróbuj usunąć.... zmywaczem do paznokci - powinno się udać .
 8. Ja tez od wczoraj mam ciagle ostrzezenia...
 9. Wystarczy pójść do najbliższego sądu okręgowego. Wypełnić wniosek (można ściągnąć z internetu), kupić znaczek opłaty sądowej za 50 zł (w kasie w sądzie) i powinnaś dostać "od ręki" pieczątkę na swoim wniosku. http://prakty.pl/wp-content/uploads/2013/12/formularz_krk_osoba.pdf a stąd można wydrukować wniosek
×
×
 • Create New...