Skocz do zawartości

aniazzielonego

Użytkownik
 • Zawartość

  14
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

1

Ostatnie wizyty

2878 wyświetleń profilu
 1. aniazzielonego

  Ogladanie Polskiej Tv W Usa

  KarolinkoSliczna - a co to za znaki???? - "polskimi znakami dyaktytycznymi"
 2. Na potrzeby wyjazdu do Kanady kartoteke nieletnich zaznaczaja osoby do pewnego wieku - nie pamietam - do 25, czy 30 lat. Powyzej - juz nie. Jak jest w USA - nie wiem.
 3. aniazzielonego

  Lot Z Przesiadką W Kanadzie

  Niekoniecznie trzeba wypelniac eTA - As of March 15, 2016, visa-exempt foreign nationals who fly to or transit through Canada are expected to have an Electronic Travel Authorization (eTA). Exceptions include U.S. citizens and travellers with a valid Canadian visa. However, from March 15, 2016 until fall 2016, travellers who do not have an eTA can board their flight, as long as they have appropriate travel documents, such as a valid passport.
 4. aniazzielonego

  Pierwsze Kroki W Usa .. (Emigracja) Do San Francisco

  W Kanadzie też tak telefonują, wmawiając, że sąd, że przepadek auta, nawet - że za dwa dni trafisz do aresztu. I są starsi ludzie, których tak nastraszono, że przelali z karty kredytowej pieniadze na podane konto.... Były też artykuły w prasie - że w sprawie TAXu nikt nigdy nie dzwoni - przysyłają pocztą list.
 5. aniazzielonego

  Ile Kosztuje Paczka Z Polski Do Usa?

  http://cennik.poczta-polska.pl/usluga,zagraniczny_paczka_pocztowa.html
 6. Podgrzej suszarką do włosów - powinna się odkleić dobrze. Klej - jeśli zostanie - spróbuj usunąć.... zmywaczem do paznokci - powinno się udać .
 7. aniazzielonego

  Sponsorowanie Żony

  Dzięki, sly6! Ja już znalazłam http://www.immconsultant.net/family-class/h-c - You are not required to have legal immigration status to apply for permanent residence in the Spouse or Common-Law Partner in Canada Class. Tylko przy nielegalnym pobycie nie można ubiegać się o pozwolenie na pracę. Pozdrawiam - Maryla
 8. aniazzielonego

  Sponsorowanie Żony

  Sly6 - czyli - mam rozumieć, że te wykroczenia (czas pobytu i praca) są wybaczane w Kanadzie? O karcie PR wiem, ja załapałam się jeszcze na 5 - letnią . Poza tym moi przyjaciele są już blisko 2 lata małżeństwem - przed przystąpieniem do procesu sponsorowania. Te dwie strony, do których podałeś adresy - już znalazłam wcześniej - ale dziękuję!
 9. aniazzielonego

  Sponsorowanie Żony

  Odświeżam temat - aczkolwiek chodzi mi o sponsorowanie męża, a nie żony . Może ktoś z Was spotkał się z podobną sytuacją? Mam przyjaciół - ludzie w średnim wieku, ona - obywatelka Kanady od bardzo wielu lat, on - Polak. Pobrali się dwa lata temu, tu - w Kanadzie. A od trzech lat mieszkają razem. Ale... i tu problemy... On jest tu od parunastu lat nielegalnie. Przyjechał do rodziny i został. Cały czas pracuje - niestety, też nielegalnie. Nie rozliczał sie z podatków. No i teraz ona chce go sponsorowac. Pytanie więc - czy tutaj - jak w USA - w przypadku sponsorowania przez małżonka obywatela - nielegalny pobyt i praca są przebaczane? Czy w tej sytuacji lepiej dla niego jest przeprowadzać proces sponsorowania w Kanadzie, czy poza nią? Czyli - powinien dalej tu być nielegalnie, czy na czas procesu imigracyjnego wyjechać do Polski? Sytuacja jest dość skomplikowana, choć małżeństwo zdecydowanie prawdziwe! Może ktoś z forumowiczów ma jakąś wiedzę na ten temat, albo może wskazać źródła - gdzie szukać takich informacji?
 10. aniazzielonego

  Phishing Attack

  Ja tez od wczoraj mam ciagle ostrzezenia...
 11. Zaraz - ale ten wyrok to dostales w Polsce, czy w Stanach?
 12. Wystarczy pójść do najbliższego sądu okręgowego. Wypełnić wniosek (można ściągnąć z internetu), kupić znaczek opłaty sądowej za 50 zł (w kasie w sądzie) i powinnaś dostać "od ręki" pieczątkę na swoim wniosku. http://prakty.pl/wp-content/uploads/2013/12/formularz_krk_osoba.pdf a stąd można wydrukować wniosek
 13. aniazzielonego

  Nowe Zasady International Experience Canada 2014

  http://www.cheapflights.ca/ http://www.flightcentre.ca/flights/ http://www.travelocity.ca/Flights http://www.redtag.ca/cheap-flights-canada.php
×