Skocz do zawartości

aniala

Użytkownik
 • Zawartość

  126
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  1

aniala last won the day on 26 Sierpień

aniala had the most liked content!

Reputacja

10

O aniala

 • Tytuł
  Aktywny użytkownik

Informacje o profilu

 • Płeć
  Kobieta

Ostatnie wizyty

1361 wyświetleń profilu
 1. To ładnie!! Na pewno wrócę cofnę się w wątku i poczytam- a tak na szybko to pamiętasz może ile czekałaś na wizę już po rozmowie?
 2. Dobrze wiedzieć!! Ja czekam i mam nadzieję, że dojdzie, tylko taka jedna dziewczyna z Białorusi napisała do mnie na vj właśnie w tym temacie i sama zaczęłam się zastanawiać, jak to jest. Ile czekałaś na ten list?
 3. Znalazłam jednak Twój stary wpis (sorry za stalking) i napisałaś, że Pani przez telefon powiedziała, że wszystko mają i możesz się umawiać Więc rozumiem, że na list się czeka, żeby oni mieli czas na przygotowanie sprawy do rozmowy (chociaż nie do końca rozumiem dlaczego- skoro status jest ready) i nigdzie przy umawianiu spotkania nie było to sprawdzane. Planuję interview na 18/10 więc tak czy siak chyba będą wszystko mieli już.
 4. @ilon próbowałam się dokopać, ale nie mogę znaleźć Twoich starszych postów- czy dobrze kojarzę, że list do Ciebie z ambasady się zgubił i umówiłaś się bez niego na interview? Zastanawiam się na ile zasadne jest czekanie na niego, czy w ogóle gdzieś to sprawdzają, np. przy umawianiu spotkania
 5. Obie mamy status ready i z tego co wiem, umówione badania:) W moim przypadku od noa2 do gotowości ambasady minęło trochę ponad 3 tygodnie. Ja jeszcze nie umawiam interview, planuję go 2-giej połowie października. Chcę wylecieć w listopadzie lub na początku grudnia:).
 6. Też mi się nie chciało pokazać, a teraz jest in transit:)
 7. No racja, zapomniałam o badaniach wysyłanych do labo. W takim razie pewnie spróbuję pojechać pod koniec września, żeby wszystko było gotowe. Umówiłaś się ze wszystkim na jeden dzień?
 8. Ja dopiero będę mogła pojechać do Wawy w 2gim tygodniu października (wybiorę urlop zaległy przez odejściem z pracy). I wtedy chciałabym mieć szybko badania i niedługo po tym rozmowę. Rozumiem, że kopertę z wynikami się dostaje do ręki i zanosi do ambasady- więc nie ma żadnych ograniczeń, jak szybko można ustawić interview po badaniach? Orientujesz się może?
 9. @DanaO89 udało Ci się ustawić medical na ten tydzień?
 10. aniala

  Przypadkowe użycie starego DS-160

  No jeśli PRZECIEŻ, to rzeczywiście. Dz
 11. aniala

  Przypadkowe użycie starego DS-160

  Czy ktoś wie jak zrobić, żeby na poprzednio używanym koncie stary ds nie przypisał się do nowego spotkania?
 12. Powinniście też już wszystko mieć:) Zaczynam się ekscytować, ciężko mi uwierzyć, że jesteśmy już tak blisko! Teraz wszystko idzie w miarę szybko.
 13. @DanaO89 i jak? My mamy numer od wczoraj, nie wiem kiedy został nadany. Pani nie potrafiła określić, kiedy case zostanie przesłany do Polski. I tak w sumie musimy czekać na list z ambasady, ale tylna część ciała swędzi .
×