Skocz do zawartości

brygiii

Użytkownik
 • Zawartość

  52
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

4

Ostatnie wizyty

433 wyświetleń profilu
 1. Brzmi super! U nas też będą pierogi! Najważniejszy jest ten dzień dla Was, jak Wy go zapamiętacie, reszta to drobiazgi
 2. Czy aplikując o wizę turystyczną zabraliście na rozmowę ze sobą jeszcze jakieś dodatkowe dokumenty potwierdzające przywiązanie do Polski? np. umowa z pracodawcą, zaświadczenie o studiowaniu?
 3. Pytania na wizę turystyczną są takie same. Mężczyźni dodatkowo zawsze muszą odpowiedzieć na pytanie dot. wykształcenia oraz państw, które odwiedzili.
 4. na cztery dni to się można ubezpieczyć z Polski, no ale w moim przypadku miesiąc to już ciężej
 5. Wiem, że mam tysiące pytań, jednak ciągle coś dochodzi. Powiedzcie, jak się ubezpieczaliście przed ślubem?
 6. Dziękuję za Wasze odpowiedzi, rzeczywiście nie ma sensu aplikować przed ślubem i AOSem. Urząd ma teoretycznie 90 dni na wydanie tego dokumentu, a z Waszego doświadczenia jak to wygląda, czekaliście krócej czy dłużej?
 7. Czy o work permit mogę aplikować zaraz po przyjeździe do US? czy mogę go wysłać dopiero z AOSem?
 8. Dziękuję za odpowiedź. Czy to byłby błąd gdybym zaznaczyła B1/B2?
 9. Pomagam moim rodzicom i znajomym ubiegać się o wizę turystyczną na mój ślub, stąd moje pytanie, kiedy ja aplikowałam o ten rodzaj wizy 2 lata temu, zaznaczyłam medical treatment&tourism (B2), natomiast otrzymałam B1/B2. Pytanie, czy mam im również zaznaczać - business&tourism (temporary visitor) B1/B2 czy B2? Czy to jest w ogóle jakaś różnica?
 10. Mimo, że wyjeżdżam dopiero jesienią, powoli zaczynam szukać biletów. I teraz zastanawiam się, czy lepiej kupić bilet w jedną stronę (które są mega drogie) czy w dwie strony i powrotny przebookować na przyszły rok (na odwiedziny w Polsce)? Jak to robiłyście?
 11. W piątek odebrałam paszport z wizą! Moja rada, sprawdzajcie wszystko cztery razy, na wizie przekręcili imiona mojego narzeczonego, natomiast na żółtej kopercie z wynikami badań w moim nazwisku zamiast "c" napisali "ć". Wizę muszę im odesłać, by poprawili, mam tylko nadzieję, że w kopercie dane się zgadzają - a sprawdzić nie mogę, bo przecież ściśle tajne i otworzyć nie ma jak. Dla osób, które są już w posiadaniu K-1, pod annotation widnieje imię i nazwisko narzeczonego + numer sprawy + data, no i tutaj chcę się upewnić, że dobrze myślę. Czy to jest data ważności petycji (4 miesiące od NOA2)?
 12. Stan serow, piwa i oblednych kibicow Green Bay Packers - Wisconsin :-) A Ty?
 13. Dokladnie tak, krotka wiadomosc do "informacja zwrotna" z prosba o zmiane numeru DS z takiego ktory wygenerowal Ci system - na taki jaki aktualnie wypelniasz - i nie ma problemu. Zmienialam 2 razy :-)
 14. Mialam wczoraj rozmowe w Ambasadzie. VISA APPROVED!!! :-) :-) :-)
×