Jump to content

Człowiek Zwany Majkiem

Użytkownik
 • Content Count

  17
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  San Diego

Recent Profile Visitors

415 profile views
 1. Narty w Kalifornii? Jak najbardziej! Białe szaleństwo w Big Bear, Los Angeles
 2. Jak na narty to do Los Angeles! Wypad w środku tygodnia na Big Bear Mountain w marcu to jedna z najlepszych rzeczy z ostatnich miesięcy
 3. O! To i ja się podzielę świeżutkim vlogiem Wielu z Was pewnie zna IHOP ale mi się udało w końcu odwiedzić pierwszy raz. Fajne miejsce na śniadania no i klasyczne pancakes, które to się widziało w kreskówkach, ociekające syropem klonowym
 4. Zapraszam na mega śniadanie po amerykańsku w popularnej sieci knajp IHOP! Jedno z ciekawszych miejsc jeśli macie ochotę na tą klasyczną wieżę naleśników a raczej pancakes, które się sporo różnią od naszych.
 5. Bloga JaiOn.pl oraz talk-show Valley Talks śledzę od dawna i w końcu miałem przyjemność spędzić kilka chwil z autorami Sylwią i Kubą - Polakami z San Francisco!
 6. Popularnego bloga JaiOn.pl oraz talk-show Valley Talks śledzę od dawna - być może część z Was również je odwiedzała w poszukiwaniu info o USA. W końcu miałem przyjemność spędzić kilka chwil z autorami Sylwią i Kubą - Polakami z San Francisco!
 7. Praktycznie to co napisali forumowicze powyżej. Prawdopodobnie samochód został uznany za porzucony i legalnie przeniesiono własność. Nie wiem, jak można zostawić własne auto 1,5 roku bez nadzoru i wyjechać. Powinieneś był sprzedać lub przerejestrować na kogoś zaufanego. Bez "wdawania się w szczegóły" tak to wygląda wedle twojego opisu. Tutaj w Kalifornii porzucenie auta jest traktowane bez taryfy ulgowej.
 8. Okolica północnego San Diego w obiektywie. Trochę o palmach i trochę o niczym. Pojawia się też piesek, kawa i boisko do baseballa. Howgh!
 9. Trochę o palmach i trochę o niczym. Pojawia się też piesek, kawa i boisko do baseballa. Okolica w północnym San Diego, gdzie mieszkam, jest szalenie przyjemna do łażenia bez większego celu. Zapraszam!
 10. Doskonałe koreańskie BBQ. Parę minut z kamerą, dymiącym mięsiwem i niesamowitymi zapachami. Zapraszam do Manna BBQ w San Diego!
 11. Puk, puk, puk, 1...2...3.... Próba... O, działa. To tu serio tak wszystko pisać można? Forum chyba padło ale już jest więc fajnie. Tak ode mnie to w San Diego jest 21:25, ja mam dwa filmochy do zmontowania, dzieci spać nie chcą, piwko się kończy. I weź tu bądź kreatywny. Ale plus taki, że w lutym jak w czerwcu, piękne dni zawitały po chłodnym styczniu więc jedno wytknięcie nosa za dom daje kopa jak dwie kawy. Lubię tą Kalifornię, przestałem nie lubić poniedziałków. Czego i Wam, Kochani, życzę!
 12. Troszkę się działo, co nieco nagrywałem, montowałem między zasuwaniem z dzieciakami i pracą. Highlights ostatniego miesiąca to na pewno dzień z Tesla Model 3 i LEGOLAND od tej podwodnej strony...
 13. Hej! Wspominałem już wcześniej o moich vlogach z San Diego - kanał ma się dobrze i wkładam to w sporo serca Życie z obiektwem to ciągle nowość dla mnie i sprawia całą masę radochy, szczególnie w momentach, gdy mam okazję podziwiać takie perełki jak Tesla Model 3. Czy Polacy w ogóle spoglądają w kierunku Tesli? Jak się ma szał odnośnie Elona Muska w Polsce?
 14. Niedaleko nas, nieco na północ. Miasto kojarzę z corocznego festiwalu truskawek i wszystkiego co truskawkowe :).
 15. Mieszkam w San Diego i tutaj szacunek dla Piechoty Morskiej i Marynarki Wojennej jest na niewiarygodnym poziomie. Wojsko ma ogromny wpływ na miasto (dwie bazy lotnicze, Miramar i Coronado, port lotniskowców i większości Floty Pacyfiku, ogromna baza Piechoty Morskiej w Camp Pendleton) i cieszy się ogólnym, patriotycznym poparciem. Wcale nie dziwi ludzi widok mundurowych na codzień, nawet u mnie na osiedlu mieszka sporo Marines, myśliwce nad budynkiem mojej pracy latają co kilka minut. Powroty żołnierzy z misji są w mediach, lotniskowce w porcie witają rzesze ludzi więc nagłe pojawienie się ojca-żołnierza w klasie syna w trakcie lekcji raczej na pewno będzie przywitane owacjami aniżeli wstydem. Taka to już kultura amerykańska i wrodzony patriotyzm. PS Szkoły szczególnie wspierają wojsko bo dostają federalne pieniądze jeśli dzieci wojskowych uczęszczają do danej szkoły. Nauczyciele i dyrekcje wręcz salutują mundurowym więc ta jedność i wspólnota jest bardzo, bardzo silna.
×
×
 • Create New...