Skocz do zawartości

czekajacy_na_cud

Użytkownik
 • Zawartość

  27
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Days Won

  1

czekajacy_na_cud last won the day on 16 Kwiecień 2018

czekajacy_na_cud had the most liked content!

Reputacja

3

Ostatnie wizyty

Blok z ostatnimi odwiedzającymi dany profil jest wyłączony i nie jest wyświetlany użytkownikom.

 1. czekajacy_na_cud

  Gdzie wyjechać, jak wybrać miejsce

  Jeśli Georgia to gorąco i wilgotno. Wszędzie klima, przyroda tropikalna, Polaków mało. Na południu zagrożenie huraganowe. Czas leci leniwie, akcent i wymowa tubylców to hardkor. Zwróć uwagę na ograniczenia w wynajmie dla nowych, brak historii kredytowej, ilość rozwiniętych miast i przemysłu. Pozdrawiam z Marietty GA.
 2. czekajacy_na_cud

  Lot do Houston

  Lecę WAW LHR ATL, kolejka na pokład. Powodzenia wszystkim!
 3. czekajacy_na_cud

  Numer telefonu USA będąc w PL

  Dziękuję za info, jeszcze miesiąc w Polsce będziemy
 4. czekajacy_na_cud

  Numer telefonu USA będąc w PL

  Witam, nie mogę znaleźć na forum tematu jak kupić w PL prepaid z numerem USA. Czy musi być aktywowany na terytorium USA? Czy Tmobile z Allegro lub Lycamobile ma sens kupowania tutaj ? Potrzebuje rozmawiać i mieć net w telefonie.
 5. czekajacy_na_cud

  DV-2018 Wylosowany / Nie Wylosowany

  Ja sam z siebie powiedziałem, że mam pieniądze w banku i nieruchomości. Nie sprawdzali, miałem potwierdzenia. Określiłem nazwy firm, w których będę się starać o zatrudnienie.
 6. czekajacy_na_cud

  Mieszkanie bez historii kredytowej

  Super opracowanie ale pozostaje mi wynajem bezpośredni lub zdobycie czyjegoś zaufania. Obecny szef nic mi nie napisze bo nie jest zadowolony, że wyjeżdżam. Jeszcze trzeba zrobić prawa jazdy dla trzech osób, kupić jakieś meble, opłacić początkowy hotel, na nadpłatę niewiele zostaje. Agenci nie chcą się bawić bez historii kredytowej. Craiglist? Patrzyłem po innych stronach ale musze jeszcze raz i bez wymagań punktowych.
 7. czekajacy_na_cud

  Mieszkanie bez historii kredytowej

  Gdzie można wynająć mieszkanie lub dom nie mając historii kredytowej? Bez tego żaden agent mi nic nie znajdzie. Słyszałem, że można podpiąć się do kogoś kto ma kartę, zacząć od zera zakładając konto i długo zbierając punkty lub zapłacić z góry duuuużo za wynajem. Może odkogoś prywatnie się uda wynająć bez punktów? Gdzie szukać?
 8. czekajacy_na_cud

  szkoła Amerykańskie liceum

  Technikum 4 letnie, czyli musiałby przyjechać ewentualnie na zaliczenie przedmiotów, zdanie certyfikatów i maturę?
 9. czekajacy_na_cud

  szkoła Amerykańskie liceum

  Chłopak po 3ech klasach technikum na jakim poziomie może kontynuować naukę?
 10. czekajacy_na_cud

  gdzie kupić używane niezajeżdżone auto?

  Podobnie jak u nas jeśli chodzi o sprzedaż od kogoś. Więcej narzędzi do sprawdzenia auta. Niższe ceny przy cashu. Marka to pewnie jakieś japońskie chociaż najchętniej kradzione. W Polsce 7 lat temu kupowałem uzywane to 3 miesiące miałem cyrk z Januszami...
 11. czekajacy_na_cud

  gdzie kupić używane niezajeżdżone auto?

  Witam, gdzie można kupić używane auto aby się nie naciąć? Jakieś komisy czy place przy dealerach? Miejscowe strony firm lub ogłoszeń lokalnych? Za 5tys coś w miarę jeżdżącego kupię?Jakieś kombi czy coś żeby większego załadować.
 12. czekajacy_na_cud

  ktoś leciał do Georgii?

  Dziękuję za gratki. Praca to jedna z rzeczy do rozwiązania jeszcze... Teraz Kupione walizki, bilety, hotel na 5 dni i szukamy mieszkania w północnych okolicach Atlanty , Marietta może? Nie potrzebujemy szkół dla dzieci bo syn dorosły. Musimy zobaczyć czy jeszcze szkoła średnia ( kończy 3 klasę technikum ) czy coś wyżej ?
 13. czekajacy_na_cud

  Chciałem Powiedzieć Że...

  to jak powiem żonie , że ma mi zapłacić za załatwienie wszystkiego to do końca życia śniadanie do łóżka albo rzut wałkiem w moim kierunku hi hi . Zawsze ktoś szuka naiwnego... A dawać komuś swoje dane do DS-260 to czyste szaleństwo !
 14. czekajacy_na_cud

  Akcesoria podróżne, walizki itp

  Jakie polecacie wytrzymałe walizki na podróż za ocean ? Na pewno z jedna przesiadka będzie. Czy z ABS wytrzymają czy polycarbon czyli poliwęglan? Patrzyłem jako tańsze z firmy Witt... oraz Cat... Jakieś worki odsysające powietrze? Wagę już mam.
 15. czekajacy_na_cud

  ktoś leciał do Georgii?

  Interview pozytywnie, teraz zbieramy kasę i wylot na początku września.
×