Jump to content

czekajacy_na_cud

Użytkownik
 • Posts

  32
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

czekajacy_na_cud last won the day on April 16 2018

czekajacy_na_cud had the most liked content!

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Marietta, GA

Recent Profile Visitors

871 profile views

czekajacy_na_cud's Achievements

4

Reputation

 1. Polska firma w Buford GA, szuka legalnych pracowników. Wiekszosc załogi to Polacy. Składanie i montaż urzadzen wentylacyjnych z elementów. VTS Group w Buford. Szczegóły lub kontakt podam na priv. Mamy dwóch ludzi z loterii wizowej. Piotr.
 2. Tankowałem przy Kroger w Marietta a nie jest to jeszcze najtansza stacja... zobacz foto! Mozna karta sklepu obnizyc cene.
 3. To pewnie za Macon. Tutaj blisko Atlanty to wykupuja. W Kroger i Publix jeszcze mozna sie spokojnie zaopatrzec. I ta cena benzyny...
 4. Należy kupić w salonie Apple bo w sklepach są często pod konkretnego operatora np. Verizon... Często promocje na stronie tylko na rynek amerykański. Szczególnie refurby jak ostatnio SE lub zniżka na nowy za oddanie starego np. cena Xr minus 250 za Ip7... Ceny plus podatek stanowy, można dokupić dodatkową opiekę/gwarancje. Polecam strony sklepów np. Bestbuy i zakładkę Open box, zawsze trochę taniej.
 5. Jeśli Georgia to gorąco i wilgotno. Wszędzie klima, przyroda tropikalna, Polaków mało. Na południu zagrożenie huraganowe. Czas leci leniwie, akcent i wymowa tubylców to hardkor. Zwróć uwagę na ograniczenia w wynajmie dla nowych, brak historii kredytowej, ilość rozwiniętych miast i przemysłu. Pozdrawiam z Marietty GA.
 6. Ja sam z siebie powiedziałem, że mam pieniądze w banku i nieruchomości. Nie sprawdzali, miałem potwierdzenia. Określiłem nazwy firm, w których będę się starać o zatrudnienie.
 7. to jak powiem żonie , że ma mi zapłacić za załatwienie wszystkiego to do końca życia śniadanie do łóżka albo rzut wałkiem w moim kierunku hi hi . Zawsze ktoś szuka naiwnego... A dawać komuś swoje dane do DS-260 to czyste szaleństwo !
 8. Jakie polecacie wytrzymałe walizki na podróż za ocean ? Na pewno z jedna przesiadka będzie. Czy z ABS wytrzymają czy polycarbon czyli poliwęglan? Patrzyłem jako tańsze z firmy Witt... oraz Cat... Jakieś worki odsysające powietrze? Wagę już mam.
 9. Dostaliśmy w Warszawie do ręki zaklejoną kopertę z pieczątką na zamknięciu i nakazem nieotwierania. Lekarz w piątek a wizyta interview w poniedziałek 16.04.2018r.
 10. Bardzo wszystkim dziękuję a teraz czas na zbieranie jak największej gotówki .
 11. Trzy wizy mniej CN 139XX. Bez stresu. Krótka kolejka przed ambasadą. Dziewczynie z plecakiem kazali zostawic naprzeciwko a ludzie z dzieckiem wnieśli plecak. Telefony i krople do nosa do depozytu. Metalowe rzeczy i dokumenty, kurtki do skrzynki i przez skaner. Potem odebrane i dalej przez bardzo ciężkie drzwi prosto, na dół i najpierw rejestracja paszportów i potwierdzen odbioru wizy z kodami kreskowymi. Potem prawo okienko 13. Sprawdzenie dokumentów przed numerkiem i wydanie numerka. Teraz opłacić do kasy na góre, która miała problem techniczny. Następnie wrócić i pobranie odcisków , czekanie na krzesełkach na swój numerek na ostateczną rozmowę. Po wywołaniu przysięga a następnie pytania o wykształcenie, gdzie sie zatrzymamy, dalsze plany i wycieczki do USA i Rosji. Miła atmosfera. Duuuużo Rosjan. Jest automat z napojami na monety i fontanna z wodą, kącik dla dzieci. Życze czekającym powodzenia!
 12. Wzięliście jeden numerek? Czy każde z Was osobno? W Warszawie?
 13. ktoś ci się gdzieś na numer powoła... zaloguje... będzie płacz... widziałaś jak facet na YT pokazał kartę z pinem ? Co było?
 14. Witaj, czy mógłbyś opisać o co pytają na interview ? żona mi się stresuje. SN13xxx na połowę kwietnia.
×
×
 • Create New...