Jump to content

czekajacy_na_cud

Użytkownik
 • Content Count

  28
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

czekajacy_na_cud last won the day on April 16 2018

czekajacy_na_cud had the most liked content!

Community Reputation

3

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Należy kupić w salonie Apple bo w sklepach są często pod konkretnego operatora np. Verizon... Często promocje na stronie tylko na rynek amerykański. Szczególnie refurby jak ostatnio SE lub zniżka na nowy za oddanie starego np. cena Xr minus 250 za Ip7... Ceny plus podatek stanowy, można dokupić dodatkową opiekę/gwarancje. Polecam strony sklepów np. Bestbuy i zakładkę Open box, zawsze trochę taniej.
 2. Jeśli Georgia to gorąco i wilgotno. Wszędzie klima, przyroda tropikalna, Polaków mało. Na południu zagrożenie huraganowe. Czas leci leniwie, akcent i wymowa tubylców to hardkor. Zwróć uwagę na ograniczenia w wynajmie dla nowych, brak historii kredytowej, ilość rozwiniętych miast i przemysłu. Pozdrawiam z Marietty GA.
 3. Lecę WAW LHR ATL, kolejka na pokład. Powodzenia wszystkim!
 4. Dziękuję za info, jeszcze miesiąc w Polsce będziemy
 5. Witam, nie mogę znaleźć na forum tematu jak kupić w PL prepaid z numerem USA. Czy musi być aktywowany na terytorium USA? Czy Tmobile z Allegro lub Lycamobile ma sens kupowania tutaj ? Potrzebuje rozmawiać i mieć net w telefonie.
 6. Ja sam z siebie powiedziałem, że mam pieniądze w banku i nieruchomości. Nie sprawdzali, miałem potwierdzenia. Określiłem nazwy firm, w których będę się starać o zatrudnienie.
 7. Super opracowanie ale pozostaje mi wynajem bezpośredni lub zdobycie czyjegoś zaufania. Obecny szef nic mi nie napisze bo nie jest zadowolony, że wyjeżdżam. Jeszcze trzeba zrobić prawa jazdy dla trzech osób, kupić jakieś meble, opłacić początkowy hotel, na nadpłatę niewiele zostaje. Agenci nie chcą się bawić bez historii kredytowej. Craiglist? Patrzyłem po innych stronach ale musze jeszcze raz i bez wymagań punktowych.
 8. Gdzie można wynająć mieszkanie lub dom nie mając historii kredytowej? Bez tego żaden agent mi nic nie znajdzie. Słyszałem, że można podpiąć się do kogoś kto ma kartę, zacząć od zera zakładając konto i długo zbierając punkty lub zapłacić z góry duuuużo za wynajem. Może odkogoś prywatnie się uda wynająć bez punktów? Gdzie szukać?
 9. Technikum 4 letnie, czyli musiałby przyjechać ewentualnie na zaliczenie przedmiotów, zdanie certyfikatów i maturę?
 10. Chłopak po 3ech klasach technikum na jakim poziomie może kontynuować naukę?
 11. Podobnie jak u nas jeśli chodzi o sprzedaż od kogoś. Więcej narzędzi do sprawdzenia auta. Niższe ceny przy cashu. Marka to pewnie jakieś japońskie chociaż najchętniej kradzione. W Polsce 7 lat temu kupowałem uzywane to 3 miesiące miałem cyrk z Januszami...
 12. Witam, gdzie można kupić używane auto aby się nie naciąć? Jakieś komisy czy place przy dealerach? Miejscowe strony firm lub ogłoszeń lokalnych? Za 5tys coś w miarę jeżdżącego kupię?Jakieś kombi czy coś żeby większego załadować.
 13. Dziękuję za gratki. Praca to jedna z rzeczy do rozwiązania jeszcze... Teraz Kupione walizki, bilety, hotel na 5 dni i szukamy mieszkania w północnych okolicach Atlanty , Marietta może? Nie potrzebujemy szkół dla dzieci bo syn dorosły. Musimy zobaczyć czy jeszcze szkoła średnia ( kończy 3 klasę technikum ) czy coś wyżej ?
 14. to jak powiem żonie , że ma mi zapłacić za załatwienie wszystkiego to do końca życia śniadanie do łóżka albo rzut wałkiem w moim kierunku hi hi . Zawsze ktoś szuka naiwnego... A dawać komuś swoje dane do DS-260 to czyste szaleństwo !
 15. Jakie polecacie wytrzymałe walizki na podróż za ocean ? Na pewno z jedna przesiadka będzie. Czy z ABS wytrzymają czy polycarbon czyli poliwęglan? Patrzyłem jako tańsze z firmy Witt... oraz Cat... Jakieś worki odsysające powietrze? Wagę już mam.
×
×
 • Create New...