Jump to content

Rock888

Użytkownik
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

104 profile views
 1. Witam chciałbym się więcej dowiedzieć krok po kroku co dalej po wygranej zielonej karty jak ją załatwic gdzie iść jak prawko zrobić social security number itp.itd.Proszę o pomoc.pozdrawiam
 2. Na contractore nici ze znajomosci ortografi
 3. Witam ile na dzisiejszy dzien można zarobić w chicago i okolicach?10 lat temu jak wracałem to rużnie to było i mutarz miał 25$ na godzine i inne fachy na kontraktorce a dziś?
 4. Ok dzięki.Piczułem się na tym forum jak bym tam znowu w USA był nostalgia za ty krajem.Napewno mi się Tam uda wyjechać tym razem na zawsze.Pozdrawiam
 5. Dzięki Joanna30 i mcpear za pomoc.Pozdrawiam.I jeszcze jedno pytanie na rozmowie o zieloną kartę zawsze jest rozmowa z amerykaninem?
 6. Ok a jak to wygląda z tą zieloną kartą jak już wygram szansę o ubieganie się o zieloną i ją dostane to kiedy to będzie na rozmowie z konsulem czy po przylocie do USA?
 7. Był jeszcze mandat za speeding i za brak prawo jazdy .Rozprawa się odbyła sędzina powiedziała ze mała szkodliwość czynu zapłaciłem 330$ Kosxta sądowe i mnie puścili.Czy konsul będzie to brał pidczas rozmowy o zieloną kartę?
 8. Ok dzięki za poradę.Ma jeszcze jedno pytanie gdybym wygrał w loteri zielonej karty wypełniając formularz ds 230 oczywiście bym napisał ze byłem to jak oni to potraktują ze złamałem prawo emigracyjne ?
 9. Witam. Jak wszyscy uzytkownicy tego forum miałem przygodę w Usa.Byłem tam nielegalnie ponad 3 lata.Moje pytanie jest od kiedy obowiązuje mnie dziesięcio letni zakaz i jak się to ma do ewentualnego kolejnego starania się o wizę i czy będe mógł brać udział w loteri wizowej.Ze stanów wruciłem w 2008 roku.Bardzo proszę o dpowiedz.Pozdrawiam.
×
×
 • Create New...