Skocz do zawartości

Rock888

Użytkownik
 • Zawartość

  13
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

Reputacja

0

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnie wizyty

83 wyświetleń profilu
 1. Rock888

  Po Wygranej i zaraz po przyjeżdzie

  Lepiej wiedzieć wcześniej!!!
 2. Witam chciałbym się więcej dowiedzieć krok po kroku co dalej po wygranej zielonej karty jak ją załatwic gdzie iść jak prawko zrobić social security number itp.itd.Proszę o pomoc.pozdrawiam
 3. Rock888

  Zarobki w Chicago

  Na contractore nici ze znajomosci ortografi
 4. Rock888

  Zarobki w Chicago

  Witam ile na dzisiejszy dzien można zarobić w chicago i okolicach?10 lat temu jak wracałem to rużnie to było i mutarz miał 25$ na godzine i inne fachy na kontraktorce a dziś?
 5. Rock888

  10 letni zakaz

  Ok dzięki.Piczułem się na tym forum jak bym tam znowu w USA był nostalgia za ty krajem.Napewno mi się Tam uda wyjechać tym razem na zawsze.Pozdrawiam
 6. Rock888

  10 letni zakaz

  Dzięki Joanna30 i mcpear za pomoc.Pozdrawiam.I jeszcze jedno pytanie na rozmowie o zieloną kartę zawsze jest rozmowa z amerykaninem?
 7. Rock888

  10 letni zakaz

  Nic tylko czekać na rozmowę
 8. Rock888

  10 letni zakaz

  Ok a jak to wygląda z tą zieloną kartą jak już wygram szansę o ubieganie się o zieloną i ją dostane to kiedy to będzie na rozmowie z konsulem czy po przylocie do USA?
 9. Rock888

  10 letni zakaz

  Ok dzięki za info
 10. Rock888

  10 letni zakaz

  Był jeszcze mandat za speeding i za brak prawo jazdy .Rozprawa się odbyła sędzina powiedziała ze mała szkodliwość czynu zapłaciłem 330$ Kosxta sądowe i mnie puścili.Czy konsul będzie to brał pidczas rozmowy o zieloną kartę?
 11. Rock888

  10 letni zakaz

  Ok dzięki za poradę.Ma jeszcze jedno pytanie gdybym wygrał w loteri zielonej karty wypełniając formularz ds 230 oczywiście bym napisał ze byłem to jak oni to potraktują ze złamałem prawo emigracyjne ?
 12. Witam. Jak wszyscy uzytkownicy tego forum miałem przygodę w Usa.Byłem tam nielegalnie ponad 3 lata.Moje pytanie jest od kiedy obowiązuje mnie dziesięcio letni zakaz i jak się to ma do ewentualnego kolejnego starania się o wizę i czy będe mógł brać udział w loteri wizowej.Ze stanów wruciłem w 2008 roku.Bardzo proszę o dpowiedz.Pozdrawiam.
×