Jump to content

lifeguard


Recommended Posts

  • Replies 48
  • Created
  • Last Reply
:) czy ktoś z was wie coś na temat szczepien ochronnych przed wyjazdem jako lifeguard? czekam na odpowied1 pa

Skontaktuj sie z pracodawca, ktory Cie zatrudnia i zapytaj czy wymaga jakichkolwiek szczepien, jesli w ogole ich wymaga. Szczepienia to kwestia bardzo indywidualna, nie ma na ten temat ogolnej odpowiedzi.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

hej Darius. Sorki, nie chciałbym sie wywyszszać ponad przeciętność ale zaglądając na twoją stronke jest tam dział ratownicy... 4 zdjęcie w pierwszym rzędzie poziomym to przegieciem jest pozycja tego lifeguarda.W tej pozycji jak on pracuje to łamie 4 zasady ratownika,co o tym myślisz?

Link to comment
Share on other sites

:lol: spostrzegwczy... 8) dociekliwy...

Chciałem w ten sposób poprawić opinie niektórych na temat pracy ratownika w USA...

W końcu nikt nie będzie zmuszał ratowników do siedzenia cały dzień na stanowisku ratowniczym tępo wpatrując się w wodę, w momencie jak nikogo w tym czasie na basenie nie ma (a chciałbym zauważyć, że często się to zdarza)...

Wówczas ratownicy najczęściej spędzają swój czas w pracy, jak chociażby wynika z tego zdjęcia, na zabawie swoimi nowymi zabawkami zakupionymi w USA, jak aparat cyfrowy, bądź też serfują w sieci czatując ze znajomymi, opowiadając jak to nic nie robią a kasa leci :wink: (a o internet wireless w USA jak większość z Was wie nie trudno...)

Jak naprawdę wygląda ta praca w praktyce mogą opowiedzieć jedynie osoby które rzeczywiście pracowały w ten sposób

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.
×
×
  • Create New...