Skocz do zawartości

lifeguard


Rekomendowane odpowiedzi

Ale super że nareszcie ktoś się wypowiedział na ten temat... 8)

Jak chcesz fk4 to czasem coś konstruktywnego napiszesz...

Znam przypadki ratowników z firmy premiere aquatics. Trafiło się kilku Polaków w firmie High Sierra Pools gdzie ja pracowałem, którzy dorabiali sobie do marnej pensji w premiere...

Mogę powiedzieć z doświadczenia, że jest coraz więcej firm na Wschodnim Wybrzeżu, które nie są już w stanie utrzymać warunków kontraktu ze względu na spadającą ich pozycję na rynku ...

Do takich na pewno należy premiere aquatics, sunset pools, american pools... Te firmy na pewno odradzam ...

Warunki kontraktu muszą być spełnione i tak dzieje się na pewno w High Sierra Pools o czym mogę osobiście poświadczyć.

Liczba godzin gwarantowanych tygodniowo to 55 (40 + 15 nadgodzin) co daje zarobki 475,- usd. :wink:

Istnieje jeszcze na rynku firma Century, jednak niezdrowa atmosfera pracy sprawia, iż kolejne osoby (niekoniecznie ratownicy) w tym roku wyjeżdżają właśnie do High Sierra Pools ... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 48
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Darius jak bys mogl wiecej troche napisac opini tych ludzi, co pracowali dla premier bylbym wdzieczny ;>

Bo jadac z W&T jako ratownik, juz w styczniu trzeba z konkretna firma podpisac jakas tam umowe. W moim przypadku jest to wlasnie premier.

i teraz pytanie - czy w trakcie pobytu jest mozliwosc przejscia do High Sierra Pools, lub innej firmy "basenowej" bez wiekszych konsekwencji ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Pracowałem jako lifeguard przez dwa sezony i jakoś nie mogę narzekać na tą pracę. Jest owszem czasami nudna, ale słońce i widok dziewczynek w bikini potrafi poprawić znacznie chwile wpatrywania się w wodę.:)

studentx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pracowałem dwa sezony w Wilderness Resort w Wisconsin Dells.Praca fajna, męczyc sie w ogole nie trzeba, ludzie narzekaja ze nudna - kwestia wzgledna - firma jako typowa firma masowa zatrudniajaca studentow international :twisted: za bardzo o pracownikow nie dba, ale jak sie dobrze zagada do odpowiednich osob to mozna sie ladnie ustawic.

Jeden wlasciwie warunek to zrobic kurs lifeguard-a, bo na poczatek wszyscy zaczynaja jako slide-attendant (kwintesencja nudy), ale ludzie ktorzy zrobili kurs ratownika znacznie lepiej oceniaja prace i warunki.

Zarobki srednie i na jakies bonusy raczej nie mozna liczyc. Jak zaczynasz w miare wczesnie maj/czerwiec mozna zalapac jakies over-ki ale pozniej obcinaja mocno. Srednio 30-40h/tyg spokojnie. :lol:

Cos jeszcze Cie interesuje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...