Skocz do zawartości

lifeguard


Rekomendowane odpowiedzi

praca ratownika jest dobra dla ludzi, ktorzy chca przyjemnie i bez przemeczania spedzic pobyt w usa, oraz nie nastawiaja sie na zarobienie duzej kasy. pracowalem tak w zeszlym roku i bylem zadowolony, teraz wracam ponownie na lifeguarda. a nuda to rzeczywiscie rzecz wzgledna (jak ktos wyzej napisal), bo ja na przyklad cieszylem sie kiedy pogoda byla troche gorsza i ludzie nie przychodzili na basen. owszem, trzeba bylo przesiedziec samemu 8 godzin, ale przynajmniej mozna sobie spokojnie polezec, poczytac, porozmyslac czy nawet zdrzemnac sie odrobinke (choc to w zasadzie niedozwolone, nawet jak nie ma klientow, ale czasem po prostu oczy same sie zamykaja :lol: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 48
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Dzieki za odpowiedz studentx :lol:

Ja lece w troche inne miejsce i zapewne do innego pracodawcy, wiec o szczegoly nie ma co pytac ;p Ale ciesze sie ze nie wszyscy zle wspominaja prace ratownika, bo byl taki okres ze slyszalem tylko negatywne opinie to troche mnie to martwilo hehe ale jest luz, pozyjemy zobaczymy

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam

Niestety nie jestem wyszkolonym ratownikiem, ale zajmuje się płetwonurkowaniem.

Chciałbym podjac prace ratownika ale nie bardzo wiem od czego zaczac :/

Rozumiem ze podstawa to kurs w ARC ? Taki kurs zapewniaja pracodawcy ? czy trzeba sie o to samemu postarac juz na miejscu ?

z góry dzieki za wszystkie rady!

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy później...
  • 2 tygodnie później...

Witam wszystkich!

Sluchajcie chce wyjechac drugi raz na W&T i przezyc cos zupelnie nowego. W wakacje 2006 pracowalem w Hayattcie w MD. Duzo godzin ,dobra kasa, mozliwosc pracowania wszedzie . Jesli czlowiek tylko naprawde chcial. W tym roku zastanawialem sie nad "Ocean Lifeguard" Chodzi mi bardziej o ratownika na jakiejs fajnej plazy. Wiem ,iz trzeba zrobic jakis kurs w polsce na ratownika, ale tu moje pytanie ,czy wyjazdy sa tylko dla studentow, bo w tym roku sie obronilem ,ale myslalem nad zapisaniem sie do jakiejs szkoly policealnej z mysla o wyjezdzie. Drugie pytanie do osob , ktore tak pracowaly. Jakie miejsca polecacie i przed czym ostrzegacie?

Z gory dzieki za pomoc

Jacek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zeby byc ratownikiem w usa wcale nie trzeba miec papierow ratownika z Polski - duzo osob tak mysli dlatego na ratownika nie ida a potem zaluja

hehe jedyne co trza umiec to plywac - haha

a wszystko inne robi sie na miejscu szyblo sprawnie i po bolu - 2-3 dni szkolenie - ogladanie nudnych filmow video, pocwiczyc CPR, first aid, jakies skoki do wody, backboarding, no oczywiscie wszystko sie zaczyna od swimm test i juz sie jest w pelni ratownikiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...