Skocz do zawartości

lifeguard


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 48
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
  • 1 miesiąc później...

troche popsuliscie mi opinie o premiere.... ja sie do nich zapisalem ze wzgledu na:

1) jedna z tanszych ofert

2) praca 8.75 $/h gwarantuja 45h a nie 54h....tak ja mam w kontrkacie i placa 13.20 za nadgodziny,

3) szkolenie mam w Polsce w Poznaniu, tu zdaje wszystkie testy

4) odbiora mnie z lotniska i zapewniaja mieszkanie co prawda drogie bo 100 dol/tydz ale nie ma z tym problemu

5) z tego co wiem pracuje sie 5 dni w tygodniu, nie raz 4,5 dnia grafik jest elastyczny, robia imprezy integracyjne..... ponadto w DC nie trudno znalezc robote na 2 pozostale dni.

takze jestem zaskoczony waszymi ocenami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

troche popsuliscie mi opinie o premiere.... ja sie do nich zapisalem ze wzgledu na:

1) jedna z tanszych ofert

2) praca 8.75 $/h gwarantuja 45h a nie 54h....tak ja mam w kontrkacie i placa 13.20 za nadgodziny,

3) szkolenie mam w Polsce w Poznaniu, tu zdaje wszystkie testy

4) odbiora mnie z lotniska i zapewniaja mieszkanie co prawda drogie bo 100 dol/tydz ale nie ma z tym problemu

5) z tego co wiem pracuje sie 5 dni w tygodniu, nie raz 4,5 dnia grafik jest elastyczny, robia imprezy integracyjne..... ponadto w DC nie trudno znalezc robote na 2 pozostale dni.

takze jestem zaskoczony waszymi ocenami

moi znajomi byli juz 2x z premier, twierdza ze za kazdym razem z kontraktu sie wywiazywali, nie robia takze szczegolnie wielkiego halo jezeli chodzi o szukanie lokum na wlasna reke-ale wtedy maja cie w dupie i nie podowza do pracy,a waza jesli sie ma dalej niz 5km, rok temu ponoc byl problem z nadgodzinami, bo mega spadl kurs dolar i wszystkie narodowosci to doknelo, ludzi przestali chodzic na imrpezy i zabijali sie o nadgodziny, o tym ze nie wsyzsyc znaja angielski to chyba mowic nie musze,a i jeszcze apropo nadgodzin-zalezy tez od supervaisora,tego czy ktos z twoich zanjomych tam byl i czy masz 1,2,3 os basen, z druga praca nie robia problemow(tak jak ponoc w sierra pools)

no coz, legionisto zapraszam w takim razie na me progi, wogole to proponuje po piatkowej czesci kursu jakas mala integracje,

ps a sami przedstawiciele zdrowo podchodza do sprawy-w moim przypadku chodizlo o kontuzje, dopiero w srode mi zdejmuja lupki z kostki, moge wziasc udzial w kurse w polsce, jak nie dam rady to replay w usa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy później...

premier aquastics:bylem

wrazenia:wracam

a jak to wygladalo?

godziny ktore mialem w kontrakcie w pelni zrealizowane

ekstra godziny? w zaleznosci od supervisora i terenu ale o to do nikogo nie mozna miec pretensji bo tego w kontrakcie nie ma

mieszkania na mega poziomie- duze, kuchnia w pelni wyposazaona,zmywarka pralka suszarka,2 lazienki, meble, lozka itd tez spoko-> posiel we wlasnym zakresie,ale to jest normalne

baseny spoko, duzo jedyne,troche dwojek, 5-7 wiekszych, na ktorych bywalo niekiedy po 200 osob, ale wtedy dopeiro zabawa sie zaczyna

lokalizacja basenow- zalezy jak trafisz ale 90% znajduje sie w odleglosci 1h jazdy autobusem, metrem 20minut

grafik elastyczny, ale to takze zalezy od supervisora i community dla ktroego sie pracuje, niektore baseny sa czynne 11 godzin, inne 7 w wybrane dni, srednio 9, wiec praca 5x9, czasami 3x9+2x7+1x4h co jest spoko opcja bo ma sie 1.5 dnia wolnego i 2x w tyg konczy sie o 17-18 prace

praca wymaga skupienia, jezlei czloweik ma cos w glowie to sie nudzic na krzesle nie bedzie

kontakt z ludzmi pierwsza klasa-niesamowita opcja aby podszkolic jezyk

sa i imprezy integracyjne, zawody, gril czy wyjscie na mecz( sponsorowane przez firme) takze nie podchodza do ludzi przedmiotowo

kurs byl organizowany na terenie polski, plywanie wg ich satndardow czyli kraul, zabka nurkowanie no i 3 dni cwiczenia techniki, jezeli ktos ma ratownika ml to bez problemu sobie poradzi ze wszsytkim-wrecz twierdze ze w czasie kursu bedzie plywal ektra okrazenia zeby mu zimno nie bylo

w trakcie pracy dla premier mozna takze pozwiedzac, mozna sie dogadac o 2 dni wolnego pod rzad i wyskoczyc do NY ok 3.5h jazdy, baltimore, oceans city czy virginia beach

no i glowna strakcja, pool special pizza w cenie 7 dolarow, a takowa ze spokojem starcza na nakarmienie 4 osob

ogolnie nie narzekam, wiadomo sa porblemy na miejscu, ale to zalezy od ludzi na jakich sie trafi a nie od firmy

duzo zalezy od szczescia i od wlasnych predyspozycji, z pewnoscia znajda sie osoby ktore wola miec mniej osob na basenie i cieszyc sie z palacego slonca a inni wola pracowac na basenie wypelnionym po brzegi

same okolice waszyngtonu daa mozliwosci znalezienia drugiej pracy, jak sie chce to sie ja znajdzie, jednkaze duzo osob tak mowi a po 2 tygodnia cieszy sie z bycia ratownikiem, imrpez i amercian lifestylem

zasadniczo polecam prace jako ratwonik, mozna sie wiele nauczyc, zwlaszcza jezlei chodzi o jezyk i poznan kulture badz momentami jej brak,jednakze doswiadczenie jest ogromne, w mojej opini lepsze niz praca jako pokojowka itd itp

i niestety nie ma napiwkowm jednakze warto dodac ze rpacujac w gastonomi, nawet te 2 dni w tygodniu trzeba sie sporo narobic, i nic tam nie ma za darmo, a niektore knajpy placa kelnerom 2$ za godzine+napiwki, inne 7 dolarow+20% z napiwkow, wiec to roznie bywa

ale opalony jestem, facebooka musailem zalozyc, wiec jest spoko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...