Jump to content

Przesiadka - Pomocy!

zyg

Recommended Posts

Mam przesiadkę w JFK do Tampy. Przylatuję LOT-em 16 marca do JFK o 17.30 na terminal 4. O 19.05 mam samolot z terminalu 3 do Tampy. Czasu mam 1 godz. 35 minut.

ZDĄŻĘ??? Bo podobno bagaż trzeba odebrac i nadac na następny lot. Do tego odprawa wizowo-paszportowa! I jeszcze zmiana terminala. Dodajcie otuchy!?!?!?!

To moze napisz jakim przewoznikiem lecisz do Tampy bo jesli bys nie zdarzyl a lecialbys np United to wtedy moga Ci zaoferowac miejsce na nastepny samolot.

z bagazami tak jest ze je odbierasz zaraz jak zakonczysz rozmowe z urzednikiem imigracyjnym ,przechodzisz przez inspekcje celna i zostawiasz w miejscu gdzie bedzie napisane ze to bagaze ktore leca do tampy(moze byc np numer lotu napisane)

fikimiki w 1 porcie lotniczym w USA gdzie ladujesz masz odprawe paszportowo-bagazowa a wiec musisz wziasc swoj bagaz odprawic sie i przeniesc go ale nie bedzie napewno daleko aby pare metrow ;) potem juz lecisz dalej w glab USA.

I tutaj moze byc problem poniewaz Delta nie jest w sojuszu z LOT-em i moga Ci nie uznac spoznienia ..

a gdzie kupowales ten bilet ? spytaj sie tam o numer do Delty i jesli maja biuro gdzies w Polsce to Ci powiedza numer telefonu i sie spytasz co i jak...

mozesz tez zadzwonic do KLM,Air France bo Oni sa w sojuszu i cos Ci moze doradza..

• 1 year later...

Dlatego ogromne znaczenie ma jaka karta kredytowa placisz za bilet, gdyz sa w specjalnych programach z liniami

Niektore sa odpowiedzialne za calosc i w razie jakichkolwiek problemow dzwonisz tylko do karty kredytowej. Tak przynajmniej robi moja Amex

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...