Skocz do zawartości

Pytanie Nvc


bamba

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Bardzo prosze o pomoc, bo nie wim jak sie do tego zabrac.

Dostalem informacjez USCIS, ze moja aplikacja zostala pozytywnie rozpatrzona i przeslana do NVC. Niestety musze czekac, gdyz obecnie nie ma wystarczajacej ilosci wiz. Dodatkowo musze zaktulizowac swoje dane.

1. kilka miesiecy temu zmienilem stan cywilny

2. miejsce zmieszkania/adres korespondencyjny

Pytanko.

Czy, zeby to zrobic musze kozystac z jakiegos formularza, listownie...

Dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy istnieja specjalne formy.

Dobrym sposobem mogloby byc zadzwnienie do NVC i zapytanie czego sobie zycza w celu uzupelnienia dokumentow. tel. 001 603 334-0700, potem 1, 5 -zeby rozmawiac z operatorem. Nalezy miec przygotowany numer jaki nadalo USCIS petycji np WAC008956...,. Po otrzymaniu petycji NVC nadaje sprawie swoj nr np. WRW200788...

Tak to przynajmniej wyglada przy kategorii Najblizsi czlonkowie rodziny obywatela Stanow Zj. nie mam pewnosci czy jest tak w pozostalych

Aha najlepiej dzwonic o 13.30-13.50 linia nie jest wtedy ciagle zajeta.

Powodzenia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszedzie sa formy aby mozna bylo z aktualizowac dane :(

Prawda :D .

Chociaz ja w grudniu staralam sie aby NVC poprawila moje dane i kazali mi napisac tzw. cover letter czyli co od nich chce wraz z naglowkiem zawierajacym :

numer sprawy- wlasnie WRW, nazwisko,adres, date urodzenia beneficjenta, oraz wnioskodawcy i zalaczyc odpowiednie dokumenty jesli potrzeba wraz z tlumaczeniami.

Tak wiec mozna uznac ze ow cover letter ma specyficzna forme- znajdziesz to na nvc str. internetowej.

Zeby bylo szybciej (tak mi poradzili przez telefon)mozna wszystko zeskanowac i wyslac im email(jako temat wpisz numer sprawy,w tresci dane benef. i wnioskodawcy i o co prosisz)wraz z zalaczonymi skanami dokumentow. Dziala- sprawdzilam ;) .

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...