Skocz do zawartości

Wiza Emigracyjna Kat F3


TERESA5566

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki że napisałaś to jest jakaś nadzieja , ale my mieliśmy zakladaną petycję 10 pażdziernika to jeszcze poczekamy.Jak mozesz to pisz jak to wszystko teraz wygląda , bo z tego co wiem to zmieniły się przepisy.Fajnie że w końcu się doczekałaś , a teraz to już poleci(miejmy taką nadzieję).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

  • Odpowiedzi 20
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Ja juz czekam miesiąc na ustalenie terminu wszystkie papiery mi zatwierdzili,mam nadzieję ze ustalą go wreszcie.Musicie uzbroic się w cierpliwość bo u mnie trwa ta cała sprawa już poł roku ,pierwsze papiery dostałam we wrześniu.Teraz jeszcze badania.Napisze wam jak dostanę termin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pani Karino mam do pani pytanie ,należę do kat f3 ostatnie dokumenty wysłałam 4 marca.18 marca zostały one zatwierdzone i do dnia dzisiejszego nie mam terminu rozmowy.Czy czas oczekiwania na termin zależy też od tego do jakiej kategori się należy.Dziękuję z góry za odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące później...

Witam, co z waszymi sprawami "mama" i "kadabra" pewnie nie długo wyjeżdżacie?My niestety czekamy nadal,bo przez ostanie kilka miesięcy nie przesunął się ani jeden dzień w naszej kategorii.Nie wiem dlaczego tak się dzieje, właściwie nie ma gdzie się na ten temat dowiedzieć. Jak możecie to podzielcie się doświadczeniami pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy później...

Bracia i Siostry :)

Szukam opisu kolejnosci procedur w identycznym przypadku. Wybór agenta mam za sobą. Teraz mam zapłacic po 400$ za dusze i otworzą mi następne pudełko z njusami...

Napiszcie prosze, jak wyglada procedura w dalszych etapach.

Jakie formularze? Dokad wysyłac? Kiedy?

Mieszkam w Polsce i stąd mam zamiar konsekwentnie przeprowadzac cala procedure.

Oczywiście z przyjemnoscia zapoznam sie z kazdego rodzaju uwagami, wspomnieniami i opiniami dot. calego procederu (w kat. F3)

Pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bracia i Siostry :lol:

Szukam opisu kolejnosci procedur w identycznym przypadku. Wybór agenta mam za sobą. Teraz mam zapłacic po 400$ za dusze i otworzą mi następne pudełko z njusami...

dokumenty beda przychodzily do agenta - jesli go wybrales

Napiszcie prosze, jak wyglada procedura w dalszych etapach.

Jakie formularze? Dokad wysyłac? Kiedy?

instrukcje bedziesz dostawal z NVC - po kolei co oni sobie zycza.

Mieszkam w Polsce i stąd mam zamiar konsekwentnie przeprowadzac cala procedure.

myslisz, ze to dobry pomysl? A co bedzie jesli dokumenty gdzies zgnia albo np. list z NVC?

Oczywiście z przyjemnoscia zapoznam sie z kazdego rodzaju uwagami, wspomnieniami i opiniami dot. calego procederu (w kat. F3)

Pozdrawiam...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...