Skocz do zawartości

Skończyłem Gimnazjum I Co Dalej


Rekomendowane odpowiedzi

wiesz co.. tez tak myslalem, pare lat temu zeby po gimnazjum isc do amerykanskiej szkoly sredniej (high school).. ale wiele osob mi to odradzalo.. ze wzgledu na poziom w tamtejszych szkolach.. lepiej liceum skoncz w Polsce w tym czasie ostro naprawde ostro oszczedzaj :) po co oszczedzac? na studia w usa :) jak zapewne wiesz czesne tam jest bardzo wysokie :) chociaz z drugiej strony.. gdybys chcial np studiowac w Nowym Jorku lepszym rozwiazaniem bylaby szkola srednia w usa.. wtedy czesne placisz chyba tak jak rezydent stanu :) .. wiec dobrze przemysl ta decyzje czy chcesz isc tam do szkoly sredniej.. wize chyba trzeba miec studencka.. chociaz podobno nie zwracaja na to zbytnio uwagi i nawet na turystycznej mozesz pojsc do high school..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o wiele nizszy niz w Polsce :) ale zaznaczam, ze nie ucze sie tam poki co, wiec wiekszosc rzeczy, ktore Ci napisalem sam wyczytalem miedzyinnymi na tym forum :) .. ale dla Ciebie zapewne ten nizszy poziom bedzie ogromnym plusem hehe.. za rok dwa zmieni sie Twoje podejscie do zycia i do nauki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O szkolach polskich nic nie wiem, ale moge potwierdzic, ze poziom w przecietnym publicznym liceum w USA jest znacznie nizszy niz w przecietnym polskim liceum. (Studia to juz inna dyskusja.) Z tym ze nie bardzo wiem, na jakiej zasadzie wyobrazasz sobie nauke w USA bo to tez wymaga wizy i papierow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...