Skocz do zawartości

Kiedy Social Security


ludek81

Rekomendowane odpowiedzi

w nawiazaniu do wypowiedzi jackie z innego postu

Po drugie: o SSN możesz się starać z chwilą gdy papiery imigracyjne zostaną przyjęte przez USCIS. Idziesz do urzędu Social Security z potwierdzeniem przyjęcia papierów do rozpatrzenia. Najczęściej na karteczkę z numerem czeka sie ok. 2 tygodni, ale zdarzają się przypadki że kilka miesięcy. Tak więc nikt Ci nie powie na 100% po ile dostaniesz numer.

czyli co kiedy wysle papiery i jakie potwierdzenie musze od nich dostac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nawiazniu do mojego postu, ktory zamiescilam kilka dni wczesniej: NIKT nie bedzie Ci odpowiadal tutaj na takie pytania, bo nikt nie zna Twojej sytuacji do konca, a Ty wiecej kombinujesz niz masz wiedzy na temat legalizacji pobytu. Czy Ty nie potrafisz czytac? Powiedzialam Ci bardzo jasno juz wczesniej: idz do kogos kto ma wiedze i bedzie chcial Ci pomoc. My nie mozemy prowadzic Cie za reke. Ktos kto zajmie sie Twoja sprawa powinien wyjasnic Ci wszystko od poczatku do konca - wlaczajac w to sprawe SSN itd.

Ty traktujesz to Forum jak teleturniej - Ty pytasz, ludzie odpowiadaja. I od kilku miesiecy, z tego co widze, Ty dalej stoisz w miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no chyba tak to dziala ja pytam ktos kto sie na tym zna odpowiada ale znajac polakow to jak bym zaplacil to byloby okey no nie

znajac Polakow to wszystko chcieliby za darmo, podane na tacy i jeszcze zeby przeprosic, ze od razu nie podalo im sie konkretnych odpowiedzi jak najlepiej kombinowac jesli cos jest nie tak. Nie mam racji? :)

A wracajac do Ciebie: ja moge Ci powiedziec na ktorym pietrze bedziesz mial interview - bo taka odpowiedz bedzie zawsze taka sama, ale nikt nie bedzie odpowiadal na Twoje wyrwane Bog wie skad pytania wiedzac, ze kombinujesz - kazda aplikacja jest ze soba powiazana, a ja niby wrozka jestem zeby wiedziec co wpisales w innym formularzu?

Poza tym jesli Ty pracujesz to dostajesz za to pieniadze, tak samo kazdy z nas, dla wielu z nas wlasnie udzielanie odpowiedzi jest zrodlem zarobku. Po to uczylismy sie dlugi lata i po to placilismy za szkole ogromne pieniadze aby teraz miec z tego profity. Tak dziala instytucja zwana 'prawnik' albo 'lekarz' tudziez 'psycholog' i wielu innych. Dlatego jesli ktos ma kilka pytan (dodajmy zawiklanych pytan) i chce zalegalizowac pobyt, to taka osoba udaje sie do kogos, kto sie na tym zna, kto przejrzy wszelkie dokumenty i kto doradzi co robic i jak. Jesli jednak osobnicy tacy jak Ty mysla, ze nawet w tak zawiklanej sytuacji jak twoja (czyli Bog wie ilu sponsorow, to jest sponsorem, kto jak zarabial itd.) ktos z nas tutaj na Forum bedzie prowadzil Cie za reke to sie mylisz. Ale moze zadzown na infolinie - oni udzielaja gratisowych porad w kazdej sytuacji imigracyjnej. PS. Oni odpowiadaja za darmo i czasem nawet fajne rzeczy mowia B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...