Skocz do zawartości

Jakie Są Sposoby Otrzymania Gc


kuzio

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.heh.Pytanie jak pytanie.Jakie są sposoby ubiegania sie o CG>choćby te mało prawdopodobne.Loterie zamkneli dla polaków wiec jakie jeszcze są(wyłaczając slub z obywatelem).Czy istnieje coś takiego ze wiążesz spółke z jakims obywatelem lub firmą.Ona składa oświadczenie i bum jest GC(ktoś mi tak kiedyś mówił;p)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli w skrócie mówiąc.Jeśli jestem zwykłem człowiekiem nie ma sposobu ubiegania sie o GC?:).

Ps:My dla Amerykanów tyle zrobiliśmy.Walczymy razem.Jakieś cuda niewidy na patyku(tarcze antyrakietowe) a oni takie bombki odwalają.Mam nadzieje ze niebawem zniosą te zielone karteczki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze mylisz wizy turystyczne ze stalym pobytem ..

jesli zniosa to wizy turystyczne i na pobyt czysto turystyczny a na pobyt staly jak i prace tam legalna bedziesz potrzebowac odpowiednia wize ..

Tak jest na calym swiecie wlaczajac to tez i Polske .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe i tutaj sie kolego mylisz i to bardzo,,nie wiem czy wiesz ale obojetnie czy masz wize czy tez nie mozesz zostac zawrocny i nie radze siedziec w USA 90 dni(bo na tyle dostaje kazdy kto leci w programie bezwizowym) a w Polsce pare dni bo to zle sie moze dla kogos skonczyc i moze zostac odeslany nastepnym samolotem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...