Skocz do zawartości

Przedwakacyjny Wyjazd Do Usa


Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Słuchajcie, mój status przedstawia się tak: moja biologiczna matka wyleciała w 1991r. do Illinois, do Chicago. Nie widziałem jej tyle czasu, ile mam lat- 17. Obecnie uczę się w 1klasie technikum. Chciałbym wyjechać do Stanów, zostać tam, uczyć się.

Proszę, podpowiedzcie mi czego potrzebuję, jakiej wizy, jakie dokumenty? Będę wdzięczny za wszelakie sugestie, podpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wpiszesz ze tam masz Mame z GC to moga pomyslec ze tam zostaniesz i moga Ci wizy turystycznej nie dac .Mozesz poleciec na wizie studenckiej lub tez niech Twoja Mama zlozy na Ciebie papiery i wtedy bez zadnego problemu,nerwow bedziesz sie uczyl w USA .

To ze Twoja Mama ma GC nie uprawnia Ciebie do nauki legalnej.Musisz miec odpowiednia wize na to.

Nie radze klamac z wnioskiem bo to moze zle sie skonczyc dla Ciebie w przyszlosci.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy dostane wize studencka w wieku 17lat?

Druga opcja to złożenie papierów przez moją matkę, odnosi się to tylko do edukacji czy również ma to wpływ na wylot(wiza etc.)?

Kłamstwo z wnioskiem... Wybacz, ale niedokładnie rozumiem o jaki wniosek się rozchodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozchodzi sie o kazdy wniosek ,np na wize turystyczna masz ds 156 i tam masz pytanie czy ktos jest w USA z Twojej nablizszej rodziny i wtedy zaznaczasz mame i ze ma GC.

Co do wizy studenckiej to mozesz ja otrzymac i wtedy Twoim sponsorem moze byc Twoja Mama .

Co do zlozenia papierow to odnosi sie to tylko na wyjazd na stale do USA i to bylo by najlepsze dla Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za wszystkie odpowiedzi, w takim razie wszystko zaczynam rozumieć.

W porządku, wyjazd na stałe dzięki złożeniu papierów przez rodzica będzie najlepszym rozwiązaniem, a co z nauką, skoro GC nie uprawnia mnie do legalnej edukacji?

Chciałbym jeszcze zapytać, o jakich papierach mowa?- Na myśli mam te papiery, które może złożyć moja matka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...