Skocz do zawartości

Slub-watpliwosci


kaja23

Rekomendowane odpowiedzi

witam, jednak zostalam i jestem w trakcie wypelniania dokumentow. Niestety pojawil sie problem, bo moja karta szczepien zaginela tzn. mama mi wyslala ok 1 mc temu i jeszcze nie dotarla. Prawnik mowi ze bez niej nic nie da sie zrobic, chcialam sie upewnic czy to prawda ? jestem ze stanu TX, perspektywa wszystkich szczepien na nowo mnie przeraza, a moja rodzicielka nie pomyslala (ja zreszta tez) i wyslala mi oryginal :( wiec nie mam kopii.

pomocy !

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, jednak zostalam i jestem w trakcie wypelniania dokumentow. niestety pojawil sie problem, bo moja karta szczepien zaginela tzn. mama mi wyslala ok 1 mc temu i jeszcze nie dotarla. prawnik mowi ze bez niej nic nie da sie zrobic, chcialam sie upewnic czy to prawda ?

Nie jest to prawda - wielu lekarzy nie bierze pod uwage kart szczepien, a i tak niektore szczepienia musisz miec tu zrobione. Jest wielu lekarzy w TX wiec musisz zadzownic i zapytac o wymogi. Nie rozumiem tez po co prawnikowi Twoja karta szczepien. Taka karta nie jest wymagana przez immigration

jestem ze stanu TX. perspektywa wszystkich szczepien na nowo mnie przeraza

Nigdy nie ma wszystkich szczepien od nowa - moga byc niektore.

Co do podrozowania to mozesz sie starac o tzw. emergency AP - dostaje sie to albo w tym samym dniu (jesli wyda to lokalny USCIS) badz jest specjalny numer faxu gdzie wysyla sie prosbe i w ciagu bodajze 5 business dni rozpatruja Twoja sprawe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do podrozowania to mozesz sie starac o tzw. emergency AP - dostaje sie to albo w tym samym dniu (jesli wyda to lokalny USCIS) badz jest specjalny numer faxu gdzie wysyla sie prosbe i w ciagu bodajze 5 business dni rozpatruja Twoja sprawe.

A czy za taki emergency AP trzeba placic dodatkowo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...