Skocz do zawartości

zielona karta


kriszo

Rekomendowane odpowiedzi

wyslalem aplikacje o zielona karte i otrzymalem odpowiedz,ze zostalem zakwalifikowany przez New American i przydzielony do losowania - czy numer identyfikacyjny DV ma jakis wplyw na powodzenie losowania (slyszalem ze tak) moj numer jest niski .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Numer to Ty otrzymasz jak dostaniesz pierwsza przesylke z KKC

To wtedy masz numer sprawy CN XXXXXXXXXX

Ponoc im nizszy numer ty wieksze prawdopodobienstwo dostania GC

Tak czy siak badz dobrej mysli a bedzie gralo

Najwazniesze to pozytywne podejscie a swiat wyglada wtedy znacznie lepiej

POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyslalam w tym roku na loterie no i czy mozecie mi powiedziec jak wyglada to wszytko, najlepiej ktos kto byl szczesciarzem w tej loterii...dostalam powiadomienie na necie zaraz po wyslaniu ze pozytywnie przyjeto moje zglosznie no i co dalej teraz ?? pozostaje tylko czekanie na list z ambasady?? sama nie wiem o co mam pytac...:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osoby wylosowane w loterii wizowej DV-2006 otrzymaja powiadomienia listowne (czas oczekiwania - okolo 9 miesiecy po zakonczeniu przyjmowania zgloszen do udzialu w loterii). Nie wysyla sie zadnych zawiadomien do osob, ktore nie zostaly wylosowane. TO AZ 9 MIESIECY to dziecko mozna URODZIC ! to prawda? bo wyczytalam gdzies ze od maja do lipca maja byc wysylane powiadomienia pozytywnie wylosowanych no i potem to juz chyba tylko formalnosci ..no ale nie 9 miesiecy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
czy numer identyfikacyjny DV ma jakis wplyw

Ma tylko na miejsce w kolejce do rozmowy 8)

Aktualny terminarz spotkań można podejrzeć >>>>

http://poland.usembassy.gov/poland-pl/img/...6/diversity.pdf

Jeżeli w/w link nie będzie chciał zaskoczyć automatycznie to >>>>

http://poland.usembassy.gov/poland-pl/appointment.html

i później DIVERSITY VISAS

Powodzenia :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...