Skocz do zawartości

Case Online Na Stronie Uscis


anituHa

Rekomendowane odpowiedzi

Hej!

Dzięki Wam przebrnęłam przez najtrudniejszy etap, mianowicie wypelnilam juz i wyslalam 30 marca dokumenty do USCIS (pakiet I-130, I-485, I-765, I-131). Biometrics mialam 18 kwietnia. Tego samego dnia ku mojemu wielkiemu szczesciu pojawily sie na stronie USCIS I-485 i I-765 :)

Od tamtego czasu jak nienormalna codziennie sprawdzam czy pojawily sie I-130 i I-131 ale ani widu ani slychu! Rowniez I-485 i I-765 sa caly czas 'pending'. Czy wiecie moze czy to normalne i po jakim czasie Wam sie pojawily? Z tego co co się zorientowalam to na visajourney.com ludziom wszystkie case'y pojawily sie od razu, no ale pocieszam sie ze oni wszyscy sa na narzeczeńskiej i moze jak sie wysyla z I-130 to sprawa przebiega troche inaczej?

Uspokojcie mnie! :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tego samego dnia ku mojemu wielkiemu szczesciu pojawily sie na stronie USCIS I-485 i I-765 :)

Od tamtego czasu jak nienormalna codziennie sprawdzam czy pojawily sie I-130 i I-131 ale ani widu ani slychu! Rowniez I-485 i I-765 sa caly czas 'pending'.

Albo bardzo sie mylę (może Karina coś napisze) ale Ty nie czekasz na rozpatrzenie I-130, bo w Twojej kategorii rozpatrywane jest od razu. Czekasz na interview, a to oznacza że I-485 jest "pending".

Wcześniej czy później dostaniesz pismo, ale czasem jest tak że "znika", tzn. jest wysyłane ale nigdy nie dochodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe moje case status online na stronce uscis bylo received and pending od samego poczatku i nigdy sie nie zmienilo - nawet do czasu kiedy dostalam juz wize imigracyjna... wlasnie przed chwila sprawdzalam... niezla bzdura hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wow! tego potrzebowalam :)

bo na visajourney wszyscy sie chwala, maja pietnascie 'touched', wiec wez sie tu nie martw jak jestes non stop pending :)

Znalazlam kilka osob ktore wysylaly pakiet lacznie z I-130 i niedlugo po wyslaniu mieli wszystkie 4 petycje na stronie (nawet przed biometrics!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam wszystkie online, ale na twoim miejscu nie przejmowalabym sie tak bardzo, bo kazda sprawa jest inna i ponoc USCIS nie ma wystarczajaco duzo pieniedzy (nie wiem jak to mozliwe skoro im sie tyle placi) zeby wszystko "wrzucac" online.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...