Skocz do zawartości

Pełna Obaw,przesiadka W Chicago


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 27
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
  • 2 tygodnie później...

Zastanawia mnie jeszcze jeden fakt... Na moją pierwsza przesiadkę we Frankfurcie mam 1h, więc mój bagaż może nie dolecieć razem ze mną na drugą przesiadkę w Chicago...

Jeśli by się tak zdarzyło, to czy ktoś się orientuje co oni robią z bagażem jeśli zostanę wpuszczona w Chicago na teren USA i polecę do Miami zgodnie z planem. Przecież nie będzie to możliwe abym go nadała ponownie w Chicago jeśli go nie będzie na czas, a ja polecę sama bez niego :)... No chyba, że wtedy mnie zatrzymają w Chicago, ale z powodu opóźnionego bagażu nie słyszałam, żeby tak robili... W sumie to powinni go bez problemu do Miami sami nadać... No ale nie wiem. Wolę się upewnić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam właśnie konkretnej informacji w internecie, ale nie mogę znaleźć wciąż...

Jeśli z winy kolejek nie zdążę na samolot, a jest to ostatni tego dnia o godzinie 19 i dopiero kolejny jest o 6 rano, to oni są w obowiązku zapewnić mi nocleg? coś takiego mi się o uszy kiedyś obiło, ale pewności nie mam, więc wole się upewnić niż koczować na lotnisku nie daj...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...