Jump to content

Przepisy Wizowe


jungar

Recommended Posts

Witam,

Zastanawia mnie to, jaki wpływ moze miec złamanie przepisów wizowych na moje dalsze życie. W innym temacie ktoś mi odpisał iż na lotniksu z USA puszczają bez problemów jeśli ktoś chce wrócić do Polski. Zastanawia mnie to skad później rząd USA posiada informacje o ludziach którzy zlamali bądź nie zlamali przepisów wizowych? Skąd konsul bedzie wiedzial, w razie gdy bede staral sie o wize, o tym czy przesiedzialem swoja wize czy nie?

Kolejne pytanie - Czy zlamanie przepisow wizowych moze miec duze znaczenie jesli bede sie staral o wize do innych krajow? Np. Nowa Zelandia czy chociazby Kajmany?

Z gory dziekuje za odpowiedz.

Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

A o jaka wize Ci chodzi?

jak o wize na pobyt staly to aby Ich bedzie interesowac czy nie miales konfliktow z prawem na terenie USA .Jak o wize turystyczna bedziesz sie starac to wtedy moga miec obawy czy czasami tam sie nie zasiedzisz ..

Co do samej wizy do USA to Ty Ich musisz przekonac ze wrociles na czas z USA .A jesli bys dostal wize to i tak pozostaje granica gdzie nie ma tak latwo z jej przekroczeniem.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za odpowiedź. Chodzi mi o wizę do innych krajów, jak np . Nowa Zelandia czy Wyspy Kajmańskie. Przesiedzialem swoją wizę studencką dość sporo i planuję teraz wrócić do kraju na pewien okres czasu. Później planuję polecieć gdzieś indziej. Moje głowne pytanie jest następujące : Czy przesiedzenie wizy którą dostałem do USA może wpłynąć na decyzję o przyznaniu mi wizy do innych krajów. Czy oni w ogóle o tym będą wiedzieć. Osoba powyżej zasugerowała iż skanują paszporty i stąd zainteresowany urzędnik będzie wiedział czy przesiedzialem wizę czy nie.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...