Skocz do zawartości

Latanie Na Niewaznej Wizie Po Stanach


Jolanta

Rekomendowane odpowiedzi

Ujme to inaczej: ja latam bo mi w sumie nie zalezy czy mnie depo czy nie. Zalezalo mi kiedys, teraz to mi wszystko jedno. Przepraszam wszystkich za ten wpis, mam dola, swiat mi sie zawalil i w zasadzie mi wszystko jedno. Podrozowac lubie i bede - pewnie do czasu. Jak mnie odesla do Kraju to plakac bardzo nie bede. Jesli jednak ktos wiaze cala swoja przyszlosc ze stanami to moze lepiej niech nie ryzykuje. skoro przepisy sie zmieniaja to lepiej uwazac i przerzucic sie na auto - tez tak przejechalam pol Stanow - da sie i nawet wieksza frajda niz samolotem - pod warunkiem, ze ma sie te min 10 dni - tyle mi zajelo z IL do Calif - warto bylo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mkwinnie pod warunkiem ze nie jedziesz kolo granicy z Meksykiem tym samochodem oraz nie masz stluczki lub tez wypadku bo wtedy roznie jest ..

krzysiekNYC problem nie jest w tym ze komus sie udalo bo zobacz ile osob mieszka i pracuje nielegalnie ale moze sie zdarzyc tak ze ten ktos lecac samolotem moze zostac przekazany sluzbom a wtedy wiesz czym to sie konczy ..Tak wiec jesli ktos leci to na swoja odpowiedzlanosc,co innego byl kiedys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...