Skocz do zawartości

Latanie Na Niewaznej Wizie Po Stanach


Jolanta

Rekomendowane odpowiedzi

Jolanto, kiedys to nie byl problem bo nie sprawdzano bardzo papierow. Teraz przepisy sa ostrzejsze, na lotniskach bardziej czujni. Pytasz sie, czy nikt nie lata z niewazna wiza -- oczywiscie ze lataja. I ryzykuja. To jest twoja decyzja i... twoja deportacja jezeli cie zlapia. It's that simple.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I przez takich jak Ty na długo możemy zapomnieć o zniesieniu wiz.

Pozdrawiam i gratuluję BEZINTELIGENCJI!!

drogi Casey ja sie tylko pytam ludzi jak jest z tym latanie bo slyszalam ostatnio rozne zdania. linie krajowe do tej pory tego nie sprawdzaly (tak slyszalam) bo im tylko chodzilo o potwierdzenie tozsamosci z biletem (wazny dokument ze zdjeciem) i nie zajmowaly sie spawami emigracyjnymi. pytac wolno ....:())! a sama nie musze nic kombinowac, bo mam GC.

ty sie lepiej zastanow nad swoim INTELIGENTNYM postem!!!!!

pozdrowienia dla wszystkich i dziekje za odpowiedzi. :())

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...
To nikt nie lata z niewazna viza????? :)(((((

moze ktos cos slyszal ?????

Ja latam

Wlasnie wrocilam z Florydy.

Nie ma najmniejszego problemu, ale troche adrenalina skacze...otwieram paszport na glownej stronie i tak podaje. Za pierwszym razem sie balam, ale jak sie "udalo" to z kazdym razem bylam pewniejsza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drogi Casey ja sie tylko pytam ludzi jak jest z tym latanie bo slyszalam ostatnio rozne zdania. linie krajowe do tej pory tego nie sprawdzaly (tak slyszalam) bo im tylko chodzilo o potwierdzenie tozsamosci z biletem (wazny dokument ze zdjeciem) i nie zajmowaly sie spawami emigracyjnymi. pytac wolno ....:)))! a sama nie musze nic kombinowac, bo mam GC.

ty sie lepiej zastanow nad swoim INTELIGENTNYM postem!!!!!

pozdrowienia dla wszystkich i dziekje za odpowiedzi. ;)))

jasne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...