Skocz do zawartości

Usps- Kto Z Nimi Wpółpracuje W Polsce?


Davidcopperfield

Rekomendowane odpowiedzi

To oznacza że jak zostałą przyjęta w odzialę pocztowym Warszawie to znaczy że przeszła Celnie prawidłowo bez żandych opłat.

A niby czemu tak? Może dołożyli papiery celne do paczki i na poczcie przy odbiorze będziesz musiał opłacić cło i vat. Ja tak kiedyś miałem. A za samo to, że wysyłasz iPada pisząc że to dwie książki już ci powinni to cło naliczyć, i to podwójnie... Albo powinni ci tego iPada skonfiskować i wsadzić do paczki jakieś dwie książki :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli opuściła USA 5. grudnia (jak wynika z danych, które podałeś), a w Warszawie została przyjęta dzisiaj, to zauważ, że między tymi datami jest cały tydzień niezagospodarowany.

Ja pamiętam, że jak kupowałam coś w amerykańskim sklepie internetowym, to dokładnie wiedziałam, kiedy i gdzie przesyłka się znajduje. Np. że miała lądowanie we Frankfurcie, że wylądowała w Warszawie, że poszła do Urzędu Celnego w Bytomiu (nie pamiętam, czy najpierw był Bytom, a potem Warszawa, bo to dawno było). Ale nie pamiętam, jaka firma kurierska mi to dostarczała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiscie USPS wspolpracuje z Polska POczta jak bylo powiedziane wyzej. Zawsze mozesz wejsc na strone USPS i sprawdzic gdzie ona sie znajduje z tym, ze strona USPS nie jest tak dokladna jak np. UPS i nie ma na niej dokladnie podanego kazdego miejsca pobytu. W kazdym razie wysylajac paczke mozna "zatikowac" jedno z okienek u gory i w ten sposob dostaniemy automatycznie informacje na e-mail gdy juz paczka zostanie dostarczona do odbiorcy, gdy "tikniemy" jeszcze jedno okienko obok i wpiszemy adres e-mail odbiorcy to on dostanie wiadomosc ze paczka wyszla, lacznie z jej tracking numerem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Oczywiscie USPS wspolpracuje z Polska POczta jak bylo powiedziane wyzej. Zawsze mozesz wejsc na strone USPS i sprawdzic gdzie ona sie znajduje z tym, ze strona USPS nie jest tak dokladna jak np. UPS i nie ma na niej dokladnie podanego kazdego miejsca pobytu. W kazdym razie wysylajac paczke mozna "zatikowac" jedno z okienek u gory i w ten sposob dostaniemy automatycznie informacje na e-mail gdy juz paczka zostanie dostarczona do odbiorcy, gdy "tikniemy" jeszcze jedno okienko obok i wpiszemy adres e-mail odbiorcy to on dostanie wiadomosc ze paczka wyszla, lacznie z jej tracking numerem.

witam,

skorzylam z rad i sprawdzilam, faktycznie - z nimi wspolpracuje Poczta Polska. czekam na mala przesylke wyslana poprzez USPS, niestety pani nadajaca zapomniala napisac adresu firmy tylko ulice i nazwisko i boje sie zeby nie wrocilo do nadawcy :( pisalam do USPS ale w tym gaszczu linkow i odnosnikow jeden Bog wie gdzie ta moja informacja z pelnymi danymi trafila....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak jest adres i jest on jednoznaczny (nie ma pod tym samym adresem wielu firm - wielu skrzynek pocztowych), to powinno dojść. Najważniejsze to jednoznaczny adres i jeśli taki jest to nie widzę powodu, żeby poczta miała problem z dostarczeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...