Jump to content

Wcześniejsze Rezerwacje


Recommended Posts

Dzwoniłam dziś do LOTu aby zorientować się co do cen biletów. Wybieram się ok. 20.12. do Chicago i sprawdzałam ceny. Wynoszą ok. 5 300zł. na 2 osoby w obie strony. Pani w info powiedziała, że w okolicy świąt bilety będą 2 razy droższe jeżeli wtedy będę chciała zakupić a nie teraz. Zamierzam wracać 04.01.2009. i dowiedziałam się, że już teraz jest problem z miejscami w tym terminie. NIe mam żadnego doświadczenia więc chcę zapytać czy jest to normalny chwyt aby "złapać" klienta czy rzeczywiście tak jest. Szukałam w internecie innych ofert i znalazłam o wiele tańsze bilety również z LOTu a okres sprzedaży sięga nawet 23.12 . Czy ktoś mi podpowie co zrobić. Nie chcę przepłacać, to logiczne.

Link to comment
Share on other sites

Tak czasami jest ze jesli masz sztywne ramy czasowe to trudno Ci bedzie cos znalesc tanszego i dogodnego a jak chcesz leciec LOT-em to masz maly wybor ...

w okresie swiatecznym czy tez wakacyjnym tak czasami jest z miejscami.

Link to comment
Share on other sites

Szukałam w internecie innych ofert i znalazłam o wiele tańsze bilety również z LOTu a okres sprzedaży sięga nawet 23.12 . Czy ktoś mi podpowie co zrobić. Nie chcę przepłacać, to logiczne.

Kupic taniej. To logiczne.

Link to comment
Share on other sites

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...