Skocz do zawartości

Co Z Wizami?


kuba_grd

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 34
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
Siemanko ;)

Slyszalem ostatnio ze maja podobno zniesc wizy do USA ;) To prawda, czy zbyt piekne, aby bylo prawdziwe? :) Wie ktos cos na ten temat?

Pozdrawiam

A mozesz napisac skąd masz tą informację? Ten temat co jakis czas jest poruszany w mediach, ale ja ostatnio nie słyszałam nic nowego i konkretnego w tej sprawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko bedzie zalezec jak sie wypadnie na granicy,jak zobaczy urzednik ze dana osoba leci do pracy nielegalnej lub tez zostanie nielegalnie to zawroci taka osobe..

A dlaczego im ? bo maja mniej niz 10% odmow wiz a my nadal mamy powyzej 14 % .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to moze ja dorzuce cos od siebie,

gdzies mi sie obilo o uszy (jakas gazeta polonijna pisala) ze podobno ma byc zawarta lub juz jest jakas umowa pomiedzy PL a USA odnosnie wyjazdow na okres jednego roku z pozwoleniem do pracy,

bede mial niedlugo te gazetke w reku to doczytam dokladnie o co chodzilo ale moze ktos cos slyszal lub czytal gdzies w necie? :-)

a co do zniesienia wiz to mi sie wydaje ze to tylko utrudni co niektorym wyjazd lepiej chyba byc zawroconym z ambasady niz z lotniska juz w USA, swoja droga 'visa waiver program' to zapewnia chyba 90 dni pobytu bez koniecznosci posiadania wizy, niech mnie ktos poprawi jesli sie myle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...