Skocz do zawartości

H1b W Ambasadzie


Rekomendowane odpowiedzi

Ok, to teraz rozumiem dlaczego masz date rozpoczecia pracy tak wczesnie - jestes w nielicznej grupie, ktora moze dostac H1B z data taka jak wystawi pracodawca.

Nie ma limitu czasowego w jakim powinien zmiescic sie konsul aby dac Ci odpowiedz. Czy on zostawil wszystkie Twoje dokumenty i paszport - co dokladnie wzial od Ciebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 22
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

tak wszystko wzial ode mnie tylko oddal mi paszport ale moje papiery z USA i wszystkie moje poprzednie wizy mi zabral i teraz nie mam ruchu i kompletnie nie wiem co mam robic, ja przebywalam w USA 8 lat i to jest moj pierwszy pobyt po tylu latach , najgorsze jest to , ze moj pracodawca nie potrafii zrozumiec dlaczego nie moge jeszcze wrocic do pracy jezeli oni mnie potrzebuja. Dziekuje za zainteresowane i wszelka pomoc pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

HEJ WITAM WSZYSTKICH , MAM NA IMIE EWA I CHCIALAM SIE PORADZIC CZY MOJA SYTUACJA WYDA SIE WAM BEZNADZIEJNA CZY MOGE LECIEC SPOKOJNIE DO POLSKI Z MEZEM PO WIZY H1B I H4.

PRZYLECIALAM DO NA USA NA WIZIE TURYSTYCZNEJ NA POL ROKU W TYM CZASIE JESZCZE WTEDY NAZECZONY DOSTAL PROPOZYCJE PRACY I ZACZELISMY STARANIA O ZIELONA KARTE , ADWOKAT ZACZELA STARANIA DLA MNIE O PRZEDLUZENIE WIZY TURSTYCZNEJ O KOLEJNE 6 MIESIECY , CZEKALAM 7 MIESIECY NA DECYZJE I NIESTETY NIE DOSTALAM JEJ ,ALE ADWOKAT ZOLOZYLA ODWOLANIE I PO 2 MIESIACH DOSTALAM PRZEDLUZENIE I MAM TA WIZE DO 3.03.09 I TERAZ ZEBY BYC LEGALNIE ADWOKAT DORADZILA ZEBY SKLADAC O WIZE PRACOWNICZA H1B DLA JUZ MEZA ZEBY MNIE URATOWAC - H4 I JEST JUZ DEZYZJA OTRZYAMALISMY JE ,A MI UZNALI NIE IMIGRNTA STATUS . CZY MOGE SIE OBAWIAC JAKIS PROBLEMOW W AMBASADZIE CZY JUZ NA LOTNISKU TUTAJ W USA JAK BEDZIEMY WRACAC???NIE CHCE DOPUSZCZAC MYSLI ZE MOZEMY NIE WLECIEC . DZIEKUJE BARDZO ZA ODPOWIEDZI EWA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...