Skocz do zawartości

Prosba


karina

Rekomendowane odpowiedzi

Obrzydliwa jest ta roszczeniowa postawa Polakow..Szczegolnie tzw. "emigracyjki" jak to pieknie okreslil A. Żuławski ;-)

Ci jak widzimy, bija wszystkich na glowe..Jestem zszokowana forma tych telefonow..Zadnego "czy mozna", "czy nie przeszkadzam"..

Po prostu "sie nalezy" i tyle..Pomijam to, ze ktos w ogole bez zgody wlascicielki rozsial numer telefonu !!!

Ja rowniez mialam przyjemnosc uzyskac informacje od P. Kariny emailowo poprzez pw..Ale mialam swiadomosc, ze odpowiedzi nie uzyskam dlugo lub wcale...A tu mila niespodzianka.

Moze umialam zwyczajnie poprosic? Tym bardziej jest mi bardzo milo i jeszcze raz dziekuje :rolleyes:

Pzdr.

"Mortgydza/renta trza placic, to co ja bede placil..Lepiej znalezc "frajera" co mi dokumenty za darmoche wypelni.."- to tak w wielkim skrocie :P

Maz mial propozycje rozkrecania telewizji w NY..Zadzwonil do niego niejaki p. Stasiu i twierdzil, ze ma miliony na to..No i zapytal Meza co ma zrobic, zeby to sie udalo..Maz niewiele myslac odpowiedzial..Wynajac ludzi i im zaplacic. A koles na to:" Taka opcja nie wchodzi w gre, przeciez nie moge za nic placic" :lol:

Nigdy tu nie pisalam,a raczej czytalam,zawsze cos ciekawego w swojej sprawie znalazlam,a to do czego ludzie sa zdolni to przekracza wszelkie granice.Przykro mi Pani Karino.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 27
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
  • 4 miesiące później...

Ja tez chce dodac swoje trzy grosze.Otoz Pani Karina - prawie natychmiast odpowiedziala na mojego PW i umozliwila mi swoja pomoc- podajac rowniez swoj nr.telefonu. :blink: Kontaktuje sie z Nia w waznych sprawach , przy czym reszte odpowiedzi probuje wylapac na Forum, aby nie absorbowac Jej za duzo.Mam wrazenie, ze gdyby nie Jej posty na Forum- i pozniej bezposrednia BEZINTERESOWNA pomoc-to w moim przypadku niestety zakonczyloby sie to bardzo zle.Caly proces dopiero zaczynam i tylko pomoc Pani Kariny - pozwoli mi szybciej spotkac sie z moja Corka-juz to wiem.Profesjonalizm Pani Kariny - jest nieoceniony!!Napisalam na ten temat krotki wierszyk na OFF TOPIC.Pozdrawiam Mirka /buli/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich

czytam wasze forum od wielu miesiecy nigdy wczesniej sie nie wypowiadalem wynajalem adwokata po slubie z amerykanka w styczniu zlozylem wszystkie dokumenty dzisiaj otrzymalem na kwiecien zaproszenie na interview przez caly ten czas pomimo ze ufam swojemu adwokatowi sprawdzalem dokladnie wszelkie dokumenty jakie nam przygotowywal z tym co bylo opisywane na forum i dzieki temu mysle ze mialem przynajmniej 50% mniej stresu bo kazdy doskonale wie ze kazdy e-mail kazda rozmowa jest liczona przez adwokata szanuje to bo wiem ile kosztuje nauka tutaj / corka mojej zony studiuje i gdyby nie spore dotacje musielibysmy co roku zaplacic 56 tys samego czesnego nie liczac utrzymania ksiazek itp,itd / wiec pomimo ze czasami poszukiwania w necie trwaja i nie na wszystkie pytania mozna znalezc satysfakcjonujaca odpowiedz chce bardzo wszystkim a w szczegulnosci Pani Karinie podziekowac za jej czas ktory ofiarowuje nam tutaj podpowiadajac i pokazujac jak sie odnalezc w gaszczu przepisow i informacji i licze ze brak szacunku i ignoranctwo / ktore jest chyba znakiem rozpoznawczym sporej grupy polakow na emigracji/ nie zniecheca w dalszym udzielaniu i pomocy czesto w sytuacjach wydajacych sie bez wyjscia

jeszcze raz pozdrawiam i zycze wszystkim powodzenia w zyciu u Wuja Sama i wiecej zrozumienia i szacunku tym ktorzy chca nam pomagac czesto bezinteresownie.

Mirek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...