Skocz do zawartości

Loteria Wizowa Dv 2010


sly6

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie nie dlugo wiele osob bedzie sie pytac o ta sprawe .

Jeszcze nie wiadomo co bedzie z Polska ale zgloszenia do loterii beda przyjmowac od 2 pazdziernika do 1 grudnia 2008

ps co jest wazne ze ten czas liczy sie

The DV-2010 Lottery begins at Noon EDT on October 2, 2008, and ends at Noon EST on December 1, 2008.

http://www.dvlottery.state.gov/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 20
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Witam

no właśnie wciąż nie wiadomo.I pewnie podobnie jak w latach ubiegłych będziemy wykluczeni:(sami jesteśmy sobie winni .Chciałabym żyć w USA ale tylko legalnie.Byłam tam dwa razy wakacyjnie ze tak powiem i wiem ze bez green card nie mam o czym marzyc:(gdyby były jakieś najnowsze wieści to proszę o cynk.Przeglądam strony rządu amerykańskiego i wszelkie informacyjne (w tym zacne forum) ale może mi coś umknąć pozdrawiam z Polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchałem radia (Polskie Radio 1) niedawno (jak Sikorski był teraz na krótko w USA) i przy okazji komentowania tej wizyty na 99% padło stwierdzenie, że w tym roku loteria bez Polski. Szukałem w archiwum internetowym, żeby sie upewnić ale nie znalazłem. Niedługo się okaże, ale raczej bez nas.

pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba kolejny rok bez Polski...

Wlasnie sprawdzilem Visa Buletin na pazdziernik i tam znalazlem informacje:

"F. DIVERSITY VISA LOTTERY PROGRAM REGISTRATION PERIOD

The Diversity Visa (DV) lottery will open for DV-2010 entries on October 2, 2008 (noon, EST) and end on December 1, 2008 (noon, EST).

Applicants may access the electronic Diversity Visa entry form at www.dvlottery.state.gov during the registration period. Instructions and additional information will be available at this site by mid September.

For DV-2010, Russia has been added back to the list of eligible countries. Kosovo was also added to the list of eligible countries. No countries have been removed from the list of eligible countries for DV-2010 program."

Polski nie ma wspomnianej ze jest znowu dodana wiec chyba znowu kolejny rok bez nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

01. The person must be born in a country which is mentioned as eligible countrt by the U.S.State department. He must be more than the age of 18 years as for the eduaction requirement. There is no upper limit mentioned for the applicant in the program.

If you were born in a country which is ineligible for the lottery and you want to participate in the program, then you can claim in two other ways.

i. If your spouse was born in a country whose natives are eligible, you can claim your spouse'scountry of birth provided both you and your spouse are on the selected entry, are issued visas and enter the U.S. simultaneously.

ii. If you were born in a country which is ineligible for the lottery, but neither of your parents was born there or resided there at the time of your birth, you may claim nativity in one of your parents' country of birth if it is a country whose natives qualify for the DV program.

Pepople born in the following countries are not allowed to participate in the DV Lottery Program.

BRAZIL, CANADA, CHINA (mainland-born), COLOMBIA, DOMINICAN REPUBLIC, ECUADOR, EL SALVADOR, GUATEMALA, HAITI, INDIA, JAMAICA, MEXICO, PAKISTAN, PHILIPPINES, PERU, POLAND, SOUTH KOREA, UNITED KINGDOM (except Northern Ireland) and its dependent territories, and VIETNAM. Persons born in Hong Kong SAR, Macau SAR and Taiwan are eligible.

To tak jakby w miejscowości X padły 3 wygrane w lotto i przez następne kilka lat zamknęli wszystkie punkty sprzedaży kuponów.Farsa!!!

Niech żyje Wolny Świat (excepting U.S) ;-)

Zapomniałem dodać źródło

http://dvlottery2010.com/dvlottery2010/eligible_to_apply.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...