Skocz do zawartości

I-539


Kasia G

Rekomendowane odpowiedzi

Troche sie zgapilismy z dokumentami. Wysylamy w tym tygodniu expresem.

Moja wiza (B1/B2) konczy sie 3 pazdziernika br. Czy razem z innymi dokumentami musze skladac I-539, o przedluzenie waznosci wizy? Czy samo zlozenie I-130, I-485 wystarczy?

A, zapomnialam dodac, ze bede wdzieczna za odpowiedz. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje Ella.

Mnie chodzi o to, ze zachodzi taka mozliwosc, ze nie dostane z USCIS do 3 pazdziernika potwierdzenia o otrzymaniu przez nich naszych wnioskow. No i wtedy jestem praktycznie nielegalnie na terenie usa.. czego chcialabym uniknac.. nie wiem, czy nie powinnam zlozyc tego I-539, choc powiem szczerze, ze nigdzie tam nie bylo odniesienia do mojej konkretnej sytuacji. No i gdybym nie musiala, to rzecz jasna wolalabym juz sie nie przejmowac tym kolejnym dokumentem.. ale czy wolno mi tu przebywac w przypadku, gdy czekam na potwierdzenie z USCIS o otrzymaniu przez nich moich dokumentow.. ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Troche sie zgapilismy z dokumentami. Wysylamy w tym tygodniu expresem.

Moja wiza (B1/B2) konczy sie 3 pazdziernika br. Czy razem z innymi dokumentami musze skladac I-539, o przedluzenie waznosci wizy? Czy samo zlozenie I-130, I-485 wystarczy?

A, zapomnialam dodac, ze bede wdzieczna za odpowiedz. :)

Jesli dokumenty nie beda do ciebie zwrocone z roznych powodow, to i-539 jest absolutnie niepotrzebne. A juz skladanie i-539 z innymi dokumentami (mam na mysli i-130/i-485 itd.) w ogole sie wykucza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...