Skocz do zawartości

Wiza Turystyczna Wazne Pytanie!


Rekomendowane odpowiedzi

Witam moje pytanko jest takie:)Otoz wyszlam za maz posiadam 1 zielona karte kiedy moge sie starac o green card rowniez dla moich rodzicow czy musze czekac do momentu otrzymania obywatelstwa?a nastepne moje pytanie jest takie iz moja mama planuje za rok mnie odwiedzic i co najlapiej ma powiedziec kiedy zapytaja sie jej jaki jest powod starania sie o wize turystyczna czy moze powiedziec ze jedzie w odwiedziny do corki?Mam rowniez nadzieje ze dostanie ja na 10 lat czy o to tez pytaja na ile sie chce ja dostac?Z gory dziekuje i pozdrawiam Marta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
  • 3 miesiące później...

Witam wszytkich ...... uffff

Przeszperalam cale forum i serio nie znalazlam nic co mogloby dotyczyc mojej sparwy, a mianowice..... .

Otoz moi znajomi bede sponsorowani przez swoich znajomych - ze mieszkali w tym samym miescie (nie wiem czy to jakos wplywa na TOk sprawy )dobrze sie znaja i chca ich zaprosic do siebie na wakacje .....poprostu

Teraz pytanie zasadnicze z ktorym borykaja sie od jakiegosc czasu a czego ja jestem swiadkiem , czy Oni wypisujac wniosek ( staraja sie o wize TUrystyczna inna im nie potrzebna ) czy jest koniecznosc wypisania imion dzieci skoro nie sa one juz pod opieka ROdzicow i sa w zupelnosci samodzielne ??

Z gory dziekuje..............Bede naprawde wdzieczna za jakiekolwiek podpowiedzi

Pozdrawiam

PS. Wedle wskazowek przenosze posta do dzialu WIz Turystycznych :wacko: Sorry za niedociagniecia Jackie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak to jasne :wacko:

No tak wlasnie byloby najlepiej by zniesli promese wizowa i nie byloby wiekszych problemow :D

czy sa jakies szanse na to ze podejma decyzje jeszce w tym roku ? Mieli cos zaczc dzialac na poczatku roku a tutaj juz polowa stycznia niedlugo i ani mru mru :/

Dzieki FOrum dowiedzialam sie sporo i wciaz nabywam wiedze ;p .................. Super sprawa te FOrum :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak wlasnie byloby najlepiej by zniesli promese wizowa i nie byloby wiekszych problemow :wacko:

Byłyby jeszcze większe, bo wtedy więcej ludzi cofaliby z lotnisk. Szkoda, że Polacy nie rozumieją, że wizy są dla ich dobra. Chyba lepiej zapłacić 300 zł za wniosek wizowy i dowiedzieć się, że nie kwalifikujemy się do otrzymania promesy, niż kupić bilet za 3000 zł i dopiero na lotnisku dowiedzieć się, że nie kwalifikujemy się do wjazdu, prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SLuchajcie a tak zastanawialam sie jakby wygladala sytuacja otrzymania promesy dla moich rodzicow .... :D

Planuje niedlugo slub ... problem w tym ze jestem tutaj nielegalnie tzn moj maz wyslal juz wniosek do USCIS z tym ze musimy poczekac poki on nie otrzyma obywatelstwa ..a tym samym ja w miedzy czasie stracilam waznosc mojej wizy :/

czy wniosek bedacy w USCIS chroni mnie jakos od tego nielegalnego pobytu ?

Chcialabym zeby moi rodzice przyjechali na moj slub , nie wyobrazam sobie tego Wydarzenia bez nich .:wacko:

Chcialam zeby np Ksiadz wystawil zaproszenie dla moich rodzicow ze przyjezdzaja na slub swojej corki .... ale czy to ma jakis sens ?

Moze ktos juz byl w podobnej sytuacji ?

dzieki za info ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po otrzymaniu obywatelstwa Twoj maz sklada papiery na Ciebie jako zone i jesli wyslesz papier wtedy jestes chroniona.Teraz nic Cie nie chroni ,nawet slub z obywatelem przed zlozeniem papierow,,

Co do rodzicow to roznie bywa,jednym daja w podobnej sytuacji a drugim nie ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...