Skocz do zawartości

Wiza Turystyczna Wazne Pytanie!


Rekomendowane odpowiedzi

Sly6:)

Wiadomo, że każdego sytuacja jest indywidualna, ale jak pisałam trzeba być wiarygodnym w tym co się mówi, co się ewentualnie przedstawia...Nie może tu być przerostu formy nad treścią, ale wszystko w granicach wiarygodności.

Znam oba przypadki - kiedy "niestety", a potem stety rodziny nie podawały faktu, ze mają tu rodzinę i punkt ciężkości przenosiły na inne fakty....są też osoby, którym bardzo zależało na spotkaniu z rodziną i przedstawiały stan faktyczny i niestety zawsze odchodziły z kwitkiem. Wiem, ze to jest ryzyko, ale każdy ocenia podług siebie. Niemniej nie znam przypadków, kiedy osoby chcące przylecieć do kogoś tutaj, kto jest nielegalnie uzyskały wizy. To jest indywidualna decyzja! Nikogo do niczego nie namawiam. Znam po prostu różne przypadki i wiem, że są ludzie którym naprawdę zależy i chcąc być szczerzy i często na tym tracą. Sama również jestem zwolenniczną jak najmniejszej konfabulacji faktów, najlepiej w ogóle. Ale jak wiadomo, życie nie zawsze pozwala nam na fair play..

Tak niestety jest z wizą turystyczną, ze nie ma wytycznych, które musisz spełnić, aby ją otrzymać. Wszystko zależy od "widzi mi się" konsula i od Twojej prezentacji. Jeśli wiesz, co masz powiedzieć tzn. wiesz jakiej wersji się trzymać i jesteś wiarygodny duży plus, gorzej, gdy zaczynasz się motać w zeznaniach.

Pozdrawiam serdecznie

dodatkowe piec centow ode mnie

dokladnie

tez znam ludzi ktorzy zataili ze mama jest tutajnielegalnie i lataja sobie w odwiedziny do US Of A co roku

z tego samego adresu z Polski co miala matka przed wylotem do US of A do mamy

skoro mama po powrocie bedzie miala zmknieta droge

czyli nie generalizujmy

klamac klamia ludziska

tylko nie mozna dac sie zlapac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 24
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Witam wszystkich serdecznie

Stoje przed wazna decyzja ktora wlasciwie juz jest podjeta tylko martwie sie jak wplynie na losy mojej rodziny. Otoz jestem zareczona z amerykaninem i mamy zamiar sie pobrac do tego posiadam wize turystyczna. Moja siostra chcialaby sie ubiegac o wize w Polsce i nie wiem jaki to bedzie mialo wplyw na decyzje konsula. Prosze o opinie jak konsul na takie rzeczy patrzy w koncu nie bede nielegalnie czy jest mozliwosc ze siostra wizy moze nie uzyskac??

Bede wdzieczna za odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...