Skocz do zawartości

Forma I-765


coralka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich czytajacy i udzielajacych porad.

Przeczytalam wiele wypowiedzi na tym forum ( kopalnia wiedzy ) i mam nadzieje ze nie powtarzam zadanego wczesniej pytania.

Dostaje juz oczoplasu od tych form ! Niby nie sa trudne ( sa instrukcje ) ale jednak mam problem.

Przesiedzialam wize (turystyczna) ,wyszlam za Amerykanina z krwi i kosci. Czyli maz Amerykanin sponsoruje przebywajaca w Usa od dawna zone.

W formie I-765 jest punkt 16

"Go to Part 2 of the Instructions, Eligibility Categories. In the space below,

place the letter and number of the category you selected from the instructions

(For example, (a)(8), ©(17)(iii), etc.)."

W instrukcji jednak nie moge odszukac wlasciwej dla siebie kategorii. Sa dla azylantow ,studentow ,naukowcow.......( nie bede cytowac wszystkiego bo zasmiecilabym forum -wygodniej bedzie jesli ktos ,kto chce mi pomoc zajrzy tutaj .... )http://www.uscis.gov/portal/site/uscis/menuitem.5af9bb95919f35e66f614176543f6d1a/?vgnextoid=73ddd59cb7a5d010VgnVCM10000048f3d6a1RCRD&vgnextchannel=db029c7755cb9010VgnVCM10000045f3d6a1RCRD

Ktora jest dla zony ?

Jesli to jest dla panstwa oczywiste ,to prosze mi pomoc .

Moze ja juz od tego czytania nie widze najprostszych rzeczy.

Serdecznie pozdrawiam:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

c (9)

Dziekuje serdecznie :) co dwie glowy to nie jedna.

Ilosc tych form powoduje ze dostaje paralizu , instrukcji jest jeszcze wiecej.

Nie powinnam sie stresowac bo moje malzenstwo jest prawdziwe ( nie dla papierow ) ale jednak to nie jest przyjemna sprawa jesli trzeba tak sie "odslaniac" przed obcymi ludzmi ( oczywiscie rozumiem ze takie sa procedury ). Obawiam sie ze wstrzymaja mi papiery przez jakis drobniutki blad ,dlatego staram sie duzo czytac i pytac . Mam nadzieje ze dzieki Waszej pomocy zrobie to wszystko w miare sprawnie.

Ostatecznie moga przyjsc do nas do domu na kontrole ,zeby upewnic sie czy razem mieszkamy. A swoja droga czy chodza po domach ?

Jestem taka zestresowana ze nie moge normalnie funkcjonowac.

Pozdrawiam i zycze wspanialego weekdnu:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coralka jestem ciekawy jak Ty bys podchodzila do ludzi jakbys byla kilka razy wyrolowana ?bylo by tak samo i na tym tez Ich praca polega aby nie wierzyc w 1 slowa-zdania wypowiedzane i napisane i jesli to jest prawdziwe malzenstwo to nie masz czego sie obawiac,taki jest swiat .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alez ja napisalam ze rozumiem ,ze takie sa procedury.

Osobiscie stresuje mnie to i mysle ze wiele osob podchodzi do tego tak jak ja.

To jest jak z dentysta ,wiesz ze Ci pomoze ale sie troche boisz.

Nie mam nic przeciwko takim procedurom ,wyrazilam tylko swoj niepokoj i tyle.

A tak miedzy nami mowiac ,to oczywiscie ze wiele ludzi ich wyrolowalo i nadal beda rolowac bo jest to kwestia odpowiedniego przygotowania sie .

Kazdego i wszedzie mozna wyrolowac gdy sie ma taki zamiar.

I nie chce zmieniac toku rozmowy bo ja zadalam tylko jedno pytanie i dostalam odpowiedz ,za ktora jeszcze raz dziekuje.

Pewnie przyjdzie mi jeszcze zapytac o kilka innych punktow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...