Jump to content

Opłaty W Ambasadzie W Warszawie, Wiza Cr 1


Sabi2283

Recommended Posts

Mam pytanie na temat opłaty. Za tydzień mam wyznaczony termin wizyty u konsula. Dostałam dokumenty z informacjami dotyczącymi tych dokumentów, które mam ze sobą zabrac. Niestety nie ma nic na temat opłaty spotkanie. Nie wiem ile mam wpłacic, gdzie. Czy to mają to byc złotówki czy dolary. Bardzo prosze o szybką odpowiedź, jeżeli ktoś coś wie na ten temat. Zostało mi niewiele czasu. Z góry dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

Dzięki wielkie za odpowiedź. Tak mi się wydawało, że opłaty nie ma bo nigdzie na ten temat nie piszą w tych dokumentach z zaproszeniem do konsula. A PIENIĄDZE to niezmiernie ważna sprawa więc nie myślę, żeby taka kwestię przeoczyli. Wolałam się jednak upewnic, żeby potem nie spanikowac w ostatniej chwili. Jeszcze raz dziękuję, pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

miałam interview w Warszawie:) i nie płaciłam ani grosza:), nawet za odciski palcow...wszystko zalezy od tego czy osoba/w moim przypadku maz/ oplacil/a/wszystko w USA, sporo jednak osob placilo na miejscu w kasie gotowka.

Link to comment
Share on other sites

Ja musialam zaplacic w Ambasadzie, bo petycje o GC moj maz skladal w Polsce. W Krakowie mialam oplacony tylko wniosek, a w Warszawie musialam zaplacic za jego rozpatrzenie. Przepraszam, jesli wprowadzilam Cie w blad! :)

Nie szkodzi:) Ważne, że chciałaś pomóc. W sumie to nie myślałam,że jest jakaś opłata tylko kiedy byłam na badaniach w Krakowie to jakaś pani zaczepiła mnie i przekonywała,że trzeba płacic 400 $ w Ambasadzie. Mąż mi powiedział,że właśnie taką kwotę już wpłacił w USA więc byłam zdezorientowana.

Jeszcze raz bardzo dziekuję za pomoc wszystkim:)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

×
×
  • Create New...