Skocz do zawartości

Procedury Zwiazane Z Greencard.pilne


ciasteczko

Rekomendowane odpowiedzi

oto moja sytuacja.maz jest obywatelem usa,mieszkamy w polsce.Poczatkiem lutego chcemy wyjechac do usa na wesele.Chce starac sie o zielona karte i amerykanski paszport dla dziecka.Petycje bedziemy skladac w polsce.Prosze napiszcie jesli ktos w ostatnich tygodniach skladal petycje w polsce ile czasu potrzeba na zalatwienie wszystkich formalnosci,ile sie czeka na rozmowe z konsulem.Czy zdarzymy wszystko zalatwic i wyjechac poczatkiem lutego 2009? a tak na marginesie,dzwoniac do ambasady pani powiedziala ze ok 2 miesiecy czeka sie na zalatwienie sprawy a w krakowie znow mowia ze ok.pol roku.

jesli ktos z was zalatwial ostatnio,prosze napiszcie ile to trwalo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest tak.4 lata temu bylam w usa na wizie turystycznej.mialam pozwolenie na polroczny pobyt.Ten pobyt przedluzylam o pol roku w jakims biurze,wszystko niby legalnie. Boje sie tego ze jesli bede starac sie o wize turystyczna to moge jej nie dostac a wtedy to juz klapa,bo ani woz ani przewoz a co do Twojego pytania to ciezko mi w tej chwili powiedziec,dlatego ze maz nie chce za bardzo tam zostawac (to jest tez powod przez ktory nie zalatwialismy wczesniej zielonej karty).o weselu dowiedzielismy sie tydzien temu.Do zlozenia petycji mam przygotowane dokumenty,jeszcze tylko wypenic te formularze I-130 i G-325 i we wtorek ewentualnie srode moglibysmy pojechac do konsulatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...