Skocz do zawartości

Slub Z Obywatelem Zaplace


kathyd982

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktos zna osobe , ktora hajtnela by sie "na papiery".Mam dosc bycia tu nielegalnie ,a w moim przypadku to jedyna szansa na legalny pobyt.

Szukajac kogos w ten sposob, szanse na uregulowanie swojego statusu masz raczej marne, natomiast szanse na deportacje lub bycie wywinklowanym duze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

pewnie tu jest pelno takich co sie pochajtali dla kasy - sam znam przynajmniej 4 osoby -

jedna laska tak przekrecila amerykanca ze trzy lata z nim byla to ze dostala zielona karte to male piwo,

chlopak przez trzy lata na nia zapierdzielal a ona go okradala i wszystkie pieniazki wysylala sobie do polski

tak sie oblowila ze szok, do tego jeszcze studia zrobila a chlopak ja utrzymywal a jak skonczyla studia , znalazla lepsza prace

miala zielona karte to go tak kopla w tylek ze chyba lepiej byloby dostac sztacheta przez lep na meczu pilkarskim

- hahahha - i po co to wszystko - dla pieniedzy ???? dla kariery ???? - jej zycie bylo i nadal jest takie beznadziejne ze glowa

mala a ja to z niej tak polewalem ze malo nie rozpierdzielilem sobie nerek - jedno jest pewne zeby byc szczesliwym to trza umiec .

a pieniadze i kariera szczescia nie dadza - a chajtac sie dla papiery tylko dlatego - ???? bezsensu ameryka nie jest warta tego koniec i kropka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos zna osobe , ktora hajtnela by sie "na papiery".Mam dosc bycia tu nielegalnie ,a w moim przypadku to jedyna szansa na legalny pobyt.

hejka,osobiscie nie znam, ale zycze żebys znalazła takiego w którym sie zakochasz to jedyna moja rada, w każym razie życze powodzenia:)) pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...