Skocz do zawartości

Czy Dostane Wize? Prosze O Pomoc!


GuTi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Staram sie o wyjazd do USA, niedlugo bede dzwonil do ambasady zeby umowic sie na wizyte z konsulem. Chce poleciec do brata na okres 1 miesiaca (tylko grudzien, swieta sylwester) Jestem STUDENTEM 3 roku AWF zaocznych i mam 2 miesiace wolnego, dlatego tylko teraz moge tam poleciec i nie zamierzam wcale tam zostawac! Jednak PROBLEMEM jest to ze moj brat jest tam nielegalnie 3 lata! Nie wiem co wpiswac w formularzu wizowym odnosnie rodziny przebywajacej w USA? czy klamac czy mowic prawde! Do tego w Zasadzie mam przyjaciela kolo NYC z szkolnych lat ktory jest tam na Zielonej karcie juz 8 lat i to wlasnie jego bym wpisal do formularzu! Prowdzi spokojne zycie jest studentem podobnie jak ja! POMOZCIE jak przekonac konsula zebym dostal wize?! Jakie argumenty beda najbardziej stosowne!? Do tego gram w pilke nozna w sumie niezawodowo bo 4 liga ale zawsze mam jakies pieniazki, mam wlasne auto i mieszkam z rodzicami;p Heh JESLI ktos ma podobne przypadki prosze o POMOC!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie klam o bracie bo wyjdziesz bez wizy .

"Honesty is the best policy"

Benjamin Franklin

JESLI ktos ma podobne przypadki prosze o POMOC!!!!!

Takich przypadkow sa rocznie tysiace i nikt tu w niczym nie pomoze bo nie ma jak. Wize dostaniesz albo nie i tyle. Nie ma rowniez sensu porownywac sie do innych osob w Twojej sytuacji, bo oni mogli promesy dostac albo nie dostac z powodow od nich niezaleznych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...