Skocz do zawartości

Powrót Do Linkolna Abrahama Ziemi


lukaszek

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie wszystkich zainteresowanych moim tematem na temat powrotu do USA.

Chciałbym sie was poradzic w pewnej kwestii, chodzi mi o o to ze kilka lat temu a dokladnie 3 lata temu wrocilem z usa po roku i czterech miesiącach pobytu w USA z czego niemal ze rok był to czas kiedy przebywałem tam nielegalnie. Chce wrócic do USA ale boje sie ze nie dostane wizy mysle nawet o tym zeby nie mowic dokladnej daty powrotu, poprostu powiedziec ze wrocilem dajmy na to po 3 msc. Myslice ze oni sa w stanie to sprawdzic kiedy wrociłem ???

Proszę o odpowiedz wszystkich którzy maja jakieś pojęcie o tych sprawach

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamietaj tylko o tym ze takie zawrocenie nie nalezy do przyjemnych i moze byc tak ze nie wrocisz do USA nawet jak nie bedzie wiz do USA..

Twoj wybor.. I pamietaj tez i o tym ze jak bedziesz legalizowac pobyt w USA a urzad do tego dojdzie ze byles nielegalnie to nie dostaniesz GC i zostaniesz wydalony(moga tez tak dojsc jak bedziesz odnawiac GC lub tez przy obywatelstwie).Poczytaj o tym na Forum jak pisze Karina.

ps jest wiele historii ale to nie oznacza ze Ty zostaniesz wpuszczony .A i to co bylo pare lat a teraz to jest duza roznica.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podobno mozna sprawdzic ale pomysl logicznie: czlowiek ktory nie ma nic na sumieniu nie przyjdzie mu do glowy zeby sprawdzac,

zawsze pozostaje pytanie ile oni o Tobie wiedza, moze wiedza, ze przekroczyles pobyt moze nie

a ta usluga-weryfkcja na lotnisku jesli przejdziesz ja pozytywnie nie gwarantuje wjazdu do USA, wiec nawet jesli uzyskasz odpowiedz: "nie ma problemu z wjazdem" nikt Ci nie zagwarantuje ze Cie nie zawroca z USA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...