Skocz do zawartości

Czym Dla Ciebie Jest Usa?


radzio

Rekomendowane odpowiedzi

bailout - kupa smiechu - banki kryminalisci dostali pieniazki od kolegow z FED - bo caly FED to smiech na sali - pomagaja kolegom z Wall Street zeby dalej oszukiwac ludzi i robic na nich pieniadze

- nie dosc ze setki tysiecy ludzi traci prace w usa kazdego miesiaca, obcinaja place wiec ludzie mniej wydaja i jeszcze mniej beda wydawac

skutek - firmy beda jeszcze mniej sprzedawac dobr i uslug a wiec zyski poleca w dol jeszcze bardziej i znow zaczna zwlaniac ludzi i redukowac koszty produkcji no i bedzie jeszcze gorzej

- idioci w Fed drukuja pieniadze na bailout 24 na dobe - pieniadze nie maja pokrycia w zlocie

skutek - nie dlugo dolar bedzie wart tyle co papier toaletowy, - hahahha - inflacja gwarantowana - ceny pojda do gory no i znow ludzie beda mniej kupowac no bo przeciez sami maja co raz mniej pieniedzy - no przeciez traca prace i obcina im sie zarobki a teraz jeszcze ogolny wzrost cen dobr i uslug - katastrofa

podatki tez pojda do gory no miedzy innymi wzrost cen spowodowany choc w duzej mierze wzrostem sales tax

- karty kredytowe wykorzystane na maksa - duzo ludzi juz nie placi - maja to gdzies no i bardzo dobrze - wiec nie maja za co kupowac - credit score to obraz nedzy i rozpaczy wiec nie bedzie latwo o kredyt na cokolwiek - straty z kart kredytowych sie nie bawem potroja dla calej financial industry

- ceny nieruchomosci leca w dol i poleca jeszcze bardziej - no i bardzo dobrze bo sa za wysokie ze az smieszne - od co najmniej 2 lat ludzie nie powinni byli kupowac domow a ci co kupili - to idioci

no coz za glupote trza placic

hahahaha jedno jest dobra wiadomosc jak narazie - automakers nie dostali pieniedzy od Fed - no i dobrze niech badziewny dodge/chrysler zbankrutuje

ale to jednak nie koniec - bo sprubuja po nowym roku znow walczyc o bailout - mam nadzieje ze nie dostana

bailout to przestepstwo najwyzszej skali w usa - to tak jakbysmy poszli do banku przystawili pistolet osobie w okienku i powiedzieli - "teraz otworzysz mi kontu i cala kase jaka masz w szufladzie wlozysz na moje konto" - dziekuje dowidzenia - jak myslicie zamkneli by nas za to w pierdlu czy nie ?????? no pewnie ze tak

ale fed i ziomale z wall street sa ponad prawem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 64
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
hahahaha jedno jest dobra wiadomosc jak narazie - automakers nie dostali pieniedzy od Fed - no i dobrze niech badziewny dodge/chrysler zbankrutuje

ale to jednak nie koniec - bo sprubuja po nowym roku znow walczyc o bailout - mam nadzieje ze nie dostana

Takie kontrolowane bankructwo jest najlepszym sposobem na uzdrowienie. Wszyskie syfy tak powinny byc uzdrowione, ale fed i reszta zlodziei ratowali ich pod plaszczykiem obrony kraju przed panika .

Co zas do tego ze to kumple oczywiscie kruk krukowi oka nie wydziobie.

W 1999 jak wszyscy zapowiadali glicz komputerowy bo komputery nie rozpoznaja

2000 roku, pamietam bawilismy sie na sylwestra i ktos przy stole opowiadal (wtedy nikt nie wierzyl)

ze ten caly syf gieldowy to o kant d rozbic,dzis sie potwierdzily przewidywania

Merry Christmas and A Happy New Year Panowie i Panie :)

bedzie dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak mi sie nasuwa pytanie, po co sie tym wszystkim denerwowac, np. takie karty kredytowe, kto chce uzywa kto nie chce nie musi, ja akurat jestem tym ktory uzywa i od poczatku nie wpadlem w zadna pulapke, ukryte koszty itp. trzeba poprostu czytac a nie udawac ze sie przeczytalo warunki uzytkowania karty,

@bigguy: co do historii kredytowej to o tyle sie z Toba nie zgodze, ze jesli ktos na powaznie mysli o mieszkaniu w USA a nie zarabia rocznie w setkach tysiecy dolarow, jak niby ma ten kredyt na dom dostac, nie majac tej historii kredytowej nie wyrabiajac jej chocby kartami kredytowymi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak mi sie nasuwa pytanie, po co sie tym wszystkim denerwowac, np. takie karty kredytowe, kto chce uzywa kto nie chce nie musi, ja akurat jestem tym ktory uzywa i od poczatku nie wpadlem w zadna pulapke, ukryte koszty itp. trzeba poprostu czytac a nie udawac ze sie przeczytalo warunki uzytkowania karty,

karty kredytowe nie maja zadnych warunkow uzytkowania - to jedna z form kontraktu bez warunkow - wiec nie ma co czytac - a to ze maja czasem po kilka stron wypisanych bredni ktore nawet nie sa zrozumiale dla prawnikow

@bigguy: co do historii kredytowej to o tyle sie z Toba nie zgodze, ze jesli ktos na powaznie mysli o mieszkaniu w USA a nie zarabia rocznie w setkach tysiecy dolarow, jak niby ma ten kredyt na dom dostac, nie majac tej historii kredytowej nie wyrabiajac jej chocby kartami kredytowymi ?

masz racje historia kredytowa jest przydatna jesli myslisz o zakupie nieruchomosci - jednak ceny sa tak wysokie ze az smieszne i musza poleciec w dol nie ma innego wyjscia - tu gdzie mieszkam ladny domek zaczyna sie od miliona - oboje z zona mamy niezle prace i dochody a i tak bysmy sobie nie mogli pozwolic na dom za milion albo wiecej - zreszta jaki to ma sens kupic taki dom a pozniej na niego tyrac przez wiele lat tylko poto zeby sie wyrobic z oplatami - mnie to smyra - ja chce zyc i cieszyc sie zyciem a nie splacac dom przez wiele lat ktory i tak pozniej zostawie bo przeciez kiedys umre - w zasadzie miejsca ktoore sa atrakcyjne do zamieszkania niestety ceny nieruchomosci takie sa - no chyba ze chcesz mieszkac gdzies np w Illinois czy Indianie gdzie nic nie ma ciekawego to wtedy za 200 tysiow mozesz kupic wypasiona havire a jesli tak to jestem w stanie odlozyc przez kilka lat sobie te 200 tys i kupic ten dom bez zadnych kredytow - wiec score nie jest mi potrzebny - i tak uwazam ze ludzie za bardzo sie przejmuja tym credit score

inna opcja nawet jak masz zly credit score - mozesz zawsze zalozyc firme, zawiazac corporacje i wtedy wystartowac z zupelnie nowym credit score ktory nie bedzie w zaden sposob odzwierciedlac Twojego zlego scoru i wtedy dokonujesz zakupu na firme i bierzesz kredyt tez na firme

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...