Skocz do zawartości

Paszport


Rekomendowane odpowiedzi

W bazie opini gdzies wyczytalem taki problem, że ktoś musiał wyrabiac nowy paszport bo zdjęcie bylo nieaktualne. Czy to mozliwe? Ja mam ważny do 2010 a wyrobiony w 2000. Wtedy mialem 10 lat a wtedy 20. Niby powinien byc wazny ale teraz juz nie wiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest mozliwe i na Twoim miejscu wyrobilbym sobie nowy ..

hehe ja tak mialem w tym roku na wacie - paszport wyrobiony w 99 roku no a co za tym idzie i zdjecie raczej malo aktualne. Ludzie sie bardziej z tego ( a wlasciwie ze mnie) smiali niz robili jakies problemy. No ale moze mialem fuksa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja radze wymienic, do mojego paszportu przyczepili sie przy odprawie jeszcze w warszawie i kazali przed kolejnym wyjazdem do Stanow wymienic, raz ze zdjecie malo aktualne a dwa dlatego ze DS-a ambasada bezposrednio wpiela do paszportu i byly kartki podziurawione od zszywacza... wiec dla swietego spokoju wymienilam zeby nie bylo wiecej niespodzianek i tlumaczen a wiadomo do wszystkiego przyczepic sie moga.

2006, 2007 -> w&t California

2008 -> Illinois

2009 ->wciaz Illinois :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tak mialem ze 1 rok mialem do konca waznosci paszportu i mi wymienili bez zadnych dodatkowych oplat :)

wrazie czego mozna powiedziec ze chce sie leciec do Kanady B) a tam teraz bez paszportu biometrycznego nie da rady wjechac no chyba ze ktos ma wazna promese wizowa w paszporcie bez cech biometrycznych .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrazie czego mozna powiedziec ze chce sie leciec do Kanady

ale po co kombinowac? wymieniaja bez problemu, gdy mnie zapytali dlaczego wymieniam powiedzialem, ze w biurze powiedzieli mi, ze na lotnisku moga sie przyczepic; kobiety sie zdziwily ale wymienily i jeszcze daly mi jakas znizke :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...