Skocz do zawartości

Ile Leza Papiery O Sponsorowanie W New Hampshire?


asia20

Rekomendowane odpowiedzi

tak ja wiem o tej stronie tylko tam mozna sprawdzic cztery miejsca:VERNONT,NEBRACKA, CALIFORNIA, TEXAS.przy wyszukiwaniu po numtrze mojej sprawy jest info ze zostala zatwierdzona, a na stronie NATIONAL VISA CENTER nie ma sprawdzania ile trwa rozpatrywanie sprawy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja moge Ci tylko powiedziec na moim przykladzie..........maz amerykanin skladal na mnie petycje w lipcu z koncem wrzesnia z californi otrzymal pismo ze moje papiery zatwierdzili i wyslali do Visa Center i zaraz po tym dostal pismo ze ma wplacic 70 $ na rozpatrzenie affidavit of support money order wlasnie wysylal na adres New Hampshire i zaraz potem dostal forme affidavit of support.....za kazdym listem czekal okolo 2 tyg a nawet troszke krocej wiec my uwazamy ze cos za dlugo czekasz i powinniscie dzwonic do nich..................u nich tak dlugo nie leza papiery, zaraz odpisuja, ty juz powinnas miec ds-230 wyslana juz do nich po takim czasie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

witam ponownie bardzo prosze o parade,ile mam jeszcze czekac na papiery sponsowanai przez obywatela?????

slub mial miejsce w styczniu 2008 papiery zlozono w CHICAGO czerwiec 2008, sierpien 2008 dostalismy pismo ze petycja zatwierdzona i jest w NEW HAMPSHIRE i od tego momentu cisza.i juz sama niewiem czemu to tak dlugo trwa.bardzo prosze kogos kto jest w tym temacie, ile jeszcze to moze potrwac???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam ponownie bardzo prosze o parade,ile mam jeszcze czekac na papiery sponsowanai przez obywatela?????

slub mial miejsce w styczniu 2008 papiery zlozono w CHICAGO czerwiec 2008, sierpien 2008 dostalismy pismo ze petycja zatwierdzona i jest w NEW HAMPSHIRE i od tego momentu cisza.i juz sama niewiem czemu to tak dlugo trwa.bardzo prosze kogos kto jest w tym temacie, ile jeszcze to moze potrwac???

Jak juz pisala elam miesiac temu juz dawno temu twoj maz powinien byl dostac papiery do wypelnienia

Na stronie NVC pisza ze mozna do nich dzwonic jesli w ciagu 3 tygodni od approval nie dostanie sie niczego z NVC

There is a delay between when you get the Notice of Receipt and the Notice of Approval from CIS and also between when you get the Notice of Approval and when NVC receives the petition. After NVC receives the petition, we will create a case record and assign a case number. We recommend that you wait at least three weeks after you get your Notice of Approval before calling NVC if you have not heard from the Center by that time.

http://travel.state.gov/visa/immigrants/in...tml#beneficiary

poczytaj tez tu: http://www.visajourney.com/forums/index.ph...page=i130guide1

probowalas dzwonic do NVC w New Hampshire aby sie dowiedziec co ze sprawa?

Telephone operators are available to respond to more in-depth inquiries.

Hours: Monday through Friday from 7:30 AM to 12:00 AM (EST)

Tel: (603 334-0700).

poczytaj tez tego posta:

http://www.usa.info.pl/board/index.php?sho...9686&hl=CR1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TAK DZWONILISMY NA WSZYSTKIE MOZLIWE NUMERY I OCZYWISCIE JAK TO JEST NA INFOLINII NIE MOZNA SIE POLACZYC Z OPERATOREM.A NA STRONIE NVC GDZIE MOZNA SPRAWDZIC STATUS SPRAWY WPISUJE NUMER I JEST INFO ZE ZLY ADRES URL I ZEBY SIE SKONTAKTOWAC Z ADMINISTRATOREM.....

DZIEKI KW

ps prosze nie pisac duzymi literami ,dziekuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

cdn historii

a wiec tak maz dodzwonil sie do NVC New Hampshire(po tygodniu dzwonienia) i okazalo sie ze nasze papiery wogóle do nich nie dotarly, dodam ze od sierpnia 2008 gdzie petycja zostala zatwierdzona w Chicago.Kazano wyslac kopie wszystkich dokumentow do NVC.Maz wyslal i odeslano te papiery twierdzac ze to nie u nich zaginely i trzeba reklamowac w Chicago.co mamy teraz robic?bo od zlozenia petycji mija juz 9 miesiecy a 7 miesiecy od momentu zatwierdzenia w lokalnym biurze w chicago!!!!!!!!!niedlugo bede czekal jak wspolmalzonkowie gree cardowcow......prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dzwoniliscie do Chicago?

papiery sie zgubily gdzies pomiedzy chicago a new hapshire

Chicago powinno sprawdzic czy sa jeszce gdzies u nich i jesli tak to wyslac

jesli na infolini USCIS nic konkretnego wam nie powiedza, to prosze supervisora prosic, i dobrze na nich nakrzyczec :)

jesli to nie pomoze to zawsze mozna zwrocic sie z prosba do waszego congresmena

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...