Skocz do zawartości

Tańszy Work And Travel


Rekomendowane odpowiedzi

sniffi a co takiego acp w tym roku zrobilo ze tak piszesz?Opisz swoja przygode z acp jesli mozesz,bylbym wdzieczny

ostatni raz na wat byłem w 2006. Zawsze wybierałem ACP, bo bardzo blisko znajduje się jego przedstawiciel w moim mieście. Nie mogę na nich powiedzieć nic złego, oprócz tej przygody z biletem do NYC. Było to naprawdę niemiłe zaskoczenie, bo dowiedziałem się o tym dopiero w chwili gdy dostałem bilet. Nie miałem nawet czasu by zastanowić się jak się dostanę do Waszyngtonu, nie mówiąc już o zorganizowaniu czegoś.

Oprócz tego zawsze oferowali mi zniżki, ale co ciekawe dopiero wtedy gdy o to "poprosiłem" na zasadzie - witam, chcę skorzystać z waszych usług ponownie w tym roku, i chcę zniżkę:))) nawet jeśli odpowiedź była negatywna, albo zniżka bardzo mała, to łapałem za telefon i zawsze można było się dogadać. Polecam każdemu, zawsze można coś utargować, oczywiście mówię tu conajmniej o secondtimerach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 30
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

hej, porównując ceny nie zapomnij o obsłudze biura. pośrednik pośrednikiem, jasne, ze to nie system monitoringu i przybrani rodzice na kilka m-cy, ale warto jechać ze sprawdzonym biurem, uważam, że taka samoświadomość poprawia nastawienie do wyjazdu. ja przed swoim WATem traktowałam priorytetowo profesjonalną i sprawną obsługę. bylam w 2008 i 2007 roku z BTC, (2009 nie wypalil z przyczyn prv :)( a teraz to już bliżej do Internshipów wiekowo jak do WATu), i nie zaluje pierwszy raz trafilam do nich z polecenia, kawal dobrej roboty, ekspresowe tempo i duże wyprzedzenie w stosunku do kolejnych etapów, co bylo fajne i przystepne jak dla tak zielonej osoby jaka byłam za I i chyba nieco za II razem też. a cena, owszem najtaniej jest miec wlasnego pracodawce, ale uwazam, ze jelsi ktos nie ma nagranego pracodawcy wlasnego, to oferta wyglada ciekawie a cenowo BTC jest nadal konkurencyjne w stosunku do innych Biur.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc później...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...