Skocz do zawartości

Z Usa Przejsciem Ladowym Do Kanady


Nick

Rekomendowane odpowiedzi

miedzy bajki takie opowiesci mozesz wlozyc

Mowie co on mi powiedzial, wiem, ze dostal sie do Kanady wtaki sposob; Wiem, ze go deportowali... Po tej osobie moge sie wszystkiego spodziewac i jestem pewien, ze tak bylo... Niektorzy maja legalny pobyt w USA ale 2 lewe rece do wszystkiego i szukaja przyslowiowego miodu w d...

P.S.

Jak chcesz to moge ci podac do niego tel... opowie ci ze szczegolami co i jak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

  • Odpowiedzi 37
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź
  • 6 miesięcy później...

Witajcie, przesledzilam ten temat i podobne, ale nie znalazlam odpowiedzi na pytanie, a wlasciwie sytuacji podobnej do swojej..

Jestem obecnie w stanach na wizie J1, ktorej termin uplywa w pazdzierniku. Koncem sierpnia chcialam wybrac sie na kilka dni do Canady, ale z racji tego ze mam stary paszport (wciaz wazny, ale nie jest to paszport biometryczny, stad mowie 'stary'), okazuje sie, ze chcac wjechac do Canady musze starac sie o wize i tu moje pytanie - czy ktos sie orientuje (moze ktos byl w podobnej sytuacji?) gdzie moge sie o taka wize udac i czy mozliwe jest to przez wyslanie odpowiednich dokumentow zamiast stawiac sie w danym konsulacie/ambasadzie osobiscie? i ile to mniej wiecej trwa? Mieszkam w Californii, San Francisco.

Wdzieczna bede za odpowiedz;)

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, dziekuje za informacje, w miedzy czasie doszukalam sie tych linkow w necie.. Probowalam sie tam dodzwonic i zapytac dokladnie, ale 'maszyna' odsyla do strony internetowej, wiec trzeba sie zaglebic w lekture i poczytac to wszystko..:) Myslalam, ze byl ktos w podobnej sytuacji wiec zapytalam Was tu na forum.

Canady?a moze Kanady

ok, wyczuwam zlosliwosc.. mowimy Kanady, ale pisze sie Canady, podobnie jak San FrancisKo/San Francisco czy Los AnDZeles/Los Angeles.. Dajmy sobie spokoj z takimi drobnostkami literowymi..

ps taka wize otrzymasz jak dorze pujdzie w 1 dzien

co masz na mysli konkretnie? i wciaz nie wiem czy mam udac sie tam osobiscie czy moge wyslac niezbedne dokumenty poczta/kurierem?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozesz napisac do nich i Ci powinni odpowiedziec ..

co mam na mysli ?a zebys pojechala osoboscie tam i zlozyla papiery i jak dobrze pujdzie to dostaniesz wize w 1 dzien ,nawet po paru godzinach oczekiwania

If you are from a country whose citizens require Temporary Resident Visas to enter Canada, you must apply for the TEMPORARY RESIDENT VISA before you appear at the Port of Entry to Canada. Persons lawfully admitted to the United States or Canada may submit TEMPORARY RESIDENT VISA applications, either in person or by mail, at any of the six Canadian Visa Offices in the USA.

http://www.canadainternational.gc.ca/los_a...?lang=eng#WHERE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...