Skocz do zawartości

Wiza Do Usa- Czemu Tak Drogo


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 35
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

no tak , tyle to wiem,

myslalam raczej o J1, turystyczna dostaniesz raz na 10 lat i juz a za J1 trzeba biegac co roku,

dzisiaj patrzylam koszt wizy to 445 PLN (tak drogo nigdy nie bylo) wiec wychodzi na to ze przelicznik jest 3,40 PLN za 1$, wiec troche to naciagane...

a cena 131$ obowiazuje od zeszlego roku bo wartosc dolara byla bardzo niska, w tej chwili jest to malo racjonalne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

patrzyliscie jak drogie sa teraz wizy do USA?? Jakies kosmiczne ceny wychodza.

Konsulat chyba za bardzo ma wygorowane ceny wiz, tak drogo chyba nigdy nie bylo....

Jezeli $130 jest dla ciebie "kosmiczna cena" to jak sobie wyobrazasz zwiedzanie czy nauke na tej drogiej wizie? Przeciez noc w przecietnym hotelu kosztuje kolo 100.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a program Camp?!?! 1200 pln i lecisz i wszystko masz w tej cenie, chodzi o sam fakt, firmy organizujace wyjazdy staraja sie trzymac niska cene ale co z tego jak konsulat dorzuca skromne 131$ (liczac 3,40 PLN za 1$...)

a jesli chodzi o zwiedzanie to duzo jezdzilam do USA i nie zawsze nocleg musi Cie kosztowac 100$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz prawie kazdy dostaje taka, wiem z doswiadczenia swojego i mojego otoczenia

my z dziewczyna w zeszlym tygodniu dostalismy na 2 lata, ja w czerwcu koncze studia, umowe o prace mam do konca roku obecnie, dziewczyna ma jeszcze 2 lata studiow wiec przypuszczamy ze to przez to konsul dla na 2 lata,

laska (studentka 1 roku z tego co slyszalem z rozmowy) na stanowisku obok dostala na 3 lata,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...