Skocz do zawartości

"zielona Karta"


rafal723

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 125
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Ci ludzie z serialu "zielona karta" to nie wiem po co w ogole pojechali do usa to chyba jakas pomylka

Jedynie Malgosia ta mloda laska jescze jakies mozliwosci ma, zna jezyk, ma cel, twardo stapa po ziemi

a Ci starsi ludzie to nie wiem pojechali do usa chyba wstyd przyniesc polakom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dosc ciekawe te filmiki nie wiedzialam , ze takie cos zostalo nagrane, lecz ogladajac je pierwszy raz w zyciu, po prostu sie zastanawiam po jaka cholere za przeproszeniem daja takim starym ludziom zielone karty???Przeciez oni wogole nie potrafia mowic, ledwo rozumie co nie ktory co sie do niego mowi po spedzonych tam juz 6 latach, a juz nie wspomne o pisaniu badz czytaniu.To jest po prostu paranoja...Powiedzcie mi moi drodzy jaka korzysc ma USA z takich osob?Oczywiscie nie obrazajac nikogo ale jestem w lekkim szoku po obejzeniu tego.Pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zycie tych osob z zielonej karty jest znacznie gorsze niz w rzeczywistosci moze byc dla osob zwlaszcza mlodych znajacych jezyk

starsze malzenstwo ela i staszek bohaterowie naszego serialu nie powinni tu w ogole byli przyjechac - nie znaja jezyka i raczej sie go nie nauczas bo bylo widac ze im to nie idzie, prace jakies typu w magazynach z polakami albo jako sprzataczka to nie porozumienie, ci ludzie do niczego nie dojda tutaj, a po za tym ich polskie myslenie tutaj trza to zmienic, ja ogladalem ten serial w 2003 roku kiedy sam postanowilem przyjechac do usa i mialem lepiej na nielegalu niz oni z zielona karta. Chcialbym ich zobaczyc teraz, powinni nakrecic "zielona karta 2" i zobaczyli bysmy jak im sie wiedzie teraz po kilku latach o ile w dalszym ciagu w ogole sa w usa .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...