Skocz do zawartości

Slub Z Rezydentem


Rekomendowane odpowiedzi

NIE ma szans tu w USA.. Tylko wyjazd do Polski i musisz starac sie droga oficjalna, a to potrwa dosc dlugo.. Tylko z obywatelem daje ci jakies tam szanse.. Poszperaj tu na forum, bylo dosc sporo na ten temat.. Lub czekac na obywatelstwo tej osoby...Trudno cos napisac bo nie podajesz calej sytuacji.. jak dlugo jest rezydentem i czy ma zamiar wystapic o obywatelstwo..?? Ale z tego co wiem nie macie szans, a moze sie myle.. To tylko moja opinia , moze cos sie zmienilo i moze ktos kto jest w temacie odpowie Ci dokladniej..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE ma szans tu w USA.. Tylko wyjazd do Polski i musisz starac sie droga oficjalna, a to potrwa dosc dlugo.. Tylko z obywatelem daje ci jakies tam szanse..

Wyjazd do PL nałoży zakaz wjazdu do USA na odpowiednio długi okres zależny ile już jest nielegalnie w USA; Najlepiej aby ta "nielegalna osoba" poczekała aż rezydent stanie się obywatelem (chyba, że rezydent jest rezydentem np od zeszłego roku to 5lat czekania to kupa czasu) i wtedy złoży na nią dokumenty o AOS a poślubić możecie się choćby teraz tu w USA...

Mój kolega, który był rezydentem 3 lata poślubił swoją dziewczynę, która przyleciała na W&T - 2 lata później dostał obywatelstwo i złożył na nią dokumenty; Jego żona otrzymała GC od razu na 10lat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyjazd do PL nałoży zakaz wjazdu do USA na odpowiednio długi okres zależny ile już jest nielegalnie w USA; Najlepiej aby ta "nielegalna osoba" poczekała aż rezydent stanie się obywatelem (chyba, że rezydent jest rezydentem np od zeszłego roku to 5lat czekania to kupa czasu) i wtedy złoży na nią dokumenty o AOS a poślubić możecie się choćby teraz tu w USA...

Mój kolega, który był rezydentem 3 lata poślubił swoją dziewczynę, która przyleciała na W&T - 2 lata później dostał obywatelstwo i złożył na nią dokumenty; Jego żona otrzymała GC od razu na 10lat...

szeli :

wlasnie o tym samym pisalem.. Nie maja szans, tzn ..maja ale tylko wyjazd do Polski i dlugie oczekiwanie lub oczekiwanie tu na obywatelsto meza i potem skladanie dokumentow AOS.. A do tego czasu na pobycie nielegalnym, wiec decyzja zalezy od nich samych.. Szczebiotka nic tez nie pisze jak dlugo ten ktos jest rezydentem, wtedy mozna rozwazyc opcje.. Ale i tak juz jest nielegalnie wiec czekac az maz otrzyma obywatelstwo..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...