Skocz do zawartości

Prośba


Sobek

Rekomendowane odpowiedzi

Mam do was pewna prosbe zwiazana wsumie z USA jesl ipomrzecie bedzie naprawde fajnie jak nie to trudno [...]

A wiec chcialbym a byscie w skrocie napisali mi to polsku co i jak mam zrobic bo mam zamiar zakupic pkt niewazne do czego

a niechcem popelnic bledu i stracic kasy .... Najlepiej ze szczegolami czyli czy jakas dodatkowa oplata jak wypelnic co zrobic bardzo prosze

Dla was to klopot raczej nie bedzie =d ..Wiem za duzo wymagam jak na pierwszy

A jesli chodzi o to wiem o co tu chodzi ale musze sie upewnic czy dobsze wiem

http://img102.imageshack.us/img102/279/helomotooq2.png

http://img516.imageshack.us/img516/6268/helomoto12tf5.png

Naprawde zalezy my nim tym abrdzo was prosze xD <wiem ze to glupio brzmi ale coz> czeba sobie pomagac =d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to raczej niechodzi a przecierz mowilem ze mniej wiecej wiem o co chodzi i sie chcem upewnic "

A nie rozumiem co probujesz mi udwonodnic.....

Jak chcesz se ponabijac posty to zmien forum....

nie mam zamiaru z toba dyskutowac na ten temat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Chcą żebyś wydrukował tę stronę, lub spisał numer zamówienia na kartce.

2. Następnie masz tę kartkę lub wydrukowaną stronę wraz z 20$ dolarami w gotówce (lub czekiem- ale tylko z amerykańskiego lub kanadyjskiego banku) wysłać na adres podany wytłuszczonym drukiem w kroku 2. Akceptują również czeki kasjerskie (Money Gram, Western Union etc.)

3. Jak tylko odbiorą i przetworzą twoja płatność dostaniesz powiadomienie mailem.

Oczywiście nie biorą odpowiedzialności za płatności zaginione w przesyłkach.

Nie czuj się urażony, ale skoro nie znasz angielskiego to przynajmniej popracuj na polszczyzną, Twój post ciężko zrozumieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...