Skocz do zawartości

Emigracja - Laczenie Rodzin


evita8b

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym zrobila tak: zlozylabym ja na brata jedna petycje, a druga petycje zlozylaby mama na syna - a pozniej on wybierze te petycje, ktora bedzie miala pierwsza dostepne wizy imigracyjne. Wiekszosc moich klientow tak robi, bo kto wie co bedzie za 5 lat.

Ech... Lenistwo. Nie bardzo mam czas szukac odpowiedzi na nastepujace pytanie, wiec moze ktos wtraci swoje 2 grosze.

Czy np. jezeli zloze petycje I-130 na brata, a pozniej jego matka (za kilka miesiecy jak zda obywatelstwo -brat zonaty) zlozy na niego I-130 to bedzie tak, ze beda dwie formy I-130 zlozone na niego? Czy moze bedzie mozna zrobic "update" pierwszej, zeby mu sie lepsza data zlozenia liczyla? Raczej malo realne rozwiazanie, ale czy niemozliwe? Tak pobieznie patrzac nie widze opcji we wniosku, zeby cos takiego zrobic ;)

Z tego co Karina napisala wynikaloby ze beda dwie petycje. Plus z tego taki, ze w razie gdyby jednej z osob ktore zlozyly petycje cos sie stalo, zawsze bedzie druga w zanadrzu. A roznica znowu w rozpatrywaniu wnioskow nie taka straszna ~ 1.5 roku, gdyby wnioski zostaly zlozone jednoczesnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 40
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...